Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 7:56 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 13 мнения ] 
Message
Сготвено на: 17 Окт, 2008 8:33 am Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 19 Юни, 2007 12:08 am Вто
Мнения: 1062
Признавам си , че тази идея ми я даде мъжът ми който онази вечер искаше да се оплаква тук от половинката си, че не искала да му направи салата ,с аргумента , че нямало кулинарна среща и затова не и се напъва. :) Слава на Бога и Админа че не успя с регистрацията, за да не ставам за резил.
Но пък идеята за тази рубрика хич не ми се видя лоша и мисля ,че ще намери достойни последователи.
И за да не ставаме все пак като латино сериал, не е лошо в изказа на оплакванията да има поне някаква кулинарна насоченост. :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 9:39 am Пет 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Идеята ми харесва ;)

Вероятно ще съм първата изтипосана в тази тема :lol: (май сме единствената регистрирана двойка).


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 10:03 am Пет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Ми помогнете на Машов да се регистрира и така ще си имаме още една двойка. А и Биски, не си права - Лени и Кабала.
Аз от сега казвам, че Мацин няма да го регистрирам, поради факта, че ако го оставя да напише съобщение от два реда ще му отнеме почти два дена. Но обещавам да пиша всичко кулинарно, от което се оплаква. :P


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 10:13 am Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 19 Юни, 2007 12:08 am Вто
Мнения: 1062
biskvitka написа:

Вероятно ще съм първата изтипосана в тази тема :lol:регистрирана

Но пък имаш предимство и можеш да нанесеш удара първа. :lol:
А в интерес на истината аз нямах предвид да се оплакваме само от кулинарните претенции на половинките. Кой от каквото иска да се оплаква, стига да има поне един кулинарен термин в писаното, за да не става все пак сапунка. :)


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 10:40 am Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 30 Окт, 2007 2:25 pm Вто
Мнения: 17
По принцип книгите от подобен род са за похвали и оплаквания. И тъй като съм положително настроен тип нека направим и тема за похвали. Смятам, че половинките заслужават повече похвали, отколкото оплаквания :) все пак са по-добрите половинки ;) А и да не забравяме и по-малките си половинки - нашите наследници 8)


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 12:27 pm Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
teodor_k написа:
По принцип книгите от подобен род са за похвали и оплаквания. И тъй като съм положително настроен тип нека направим и тема за похвали. Смятам, че половинките заслужават повече похвали, отколкото оплаквания :) все пак са по-добрите половинки ;) А и да не забравяме и по-малките си половинки - нашите наследници 8)


Тео, нещо си се объркАл тотално! :mrgreen: По-добрите ни половинки само на книга са по-добри. Инак са душевадки най-изтънчени. За по-малките четвъртинки (така би трябвало да се казват, щото са плод на две половинки) не мога да кажа нищо, щото си нямам, поне никоя досега не е претендирала за издръжка... :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 1:20 pm Пет 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 12 Май, 2008 9:52 am Пон
Мнения: 157
Алеко написа:
[
Тео, нещо си се объркАл тотално! :mrgreen: По-добрите ни половинки само на книга са по-добри. Инак са душевадки най-изтънчени. За по-малките четвъртинки (така би трябвало да се казват, щото са плод на две половинки) не мога да кажа нищо, щото си нямам, поне никоя досега не е претендирала за издръжка... :lol:


Да, да.... само дето статистиката казва, че женените мъже живеят по-дълго от неженените, а пък омъжените жени по-малко от неомъжените...


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 1:23 pm Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Тази статистика сигурно е правена от жена. :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 1:55 pm Пет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Алеко написа:
Тази статистика сигурно е правена от жена. :lol:



Със сигурност, че кой друг да седне да изчислява колко ще живее половинката му. :)
Освен това има една стара поговорка "На болната жена мъжът и почина". Което само показва, че омъжените жени предимно надживяват половинките си, поне около мен е така. Така че, Мацин да му мисли. :)


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 2:28 pm Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 30 Окт, 2007 2:25 pm Вто
Мнения: 17
Май наистина тотално съм се объркал. Аз имах предвид похвали, вие до умирачка го докарахте. Е това ако не е негативизъм, здраве му кажи :)


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 3:28 pm Пет 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
Тео, всички са в много високоинтелектуално разположение на духа днес, затова дотам докараха хубавите идеи :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 3:29 pm Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 31 Мар, 2008 4:16 pm Пон
Мнения: 605
Location: France
Миш, струва ми се, че ако тръгнем да се оплакваме от половинките и четвъртинките, няма да ставаме от компа, защото перфектни хора няма. И колкото и да се оплакваме, това ще са си бели кахъри - нали все пак и въпреки всичко си оставаме с тях?(за половинките ми е мисълта, от четвъртинките отърване няма)
Значи, че везната на качествата и недостатъците се накланя в положителната посока. Поне аз така мисля.


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2008 4:06 pm Пет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
миш маш написа:
Признавам си , че тази идея ми я даде мъжът ми който онази вечер искаше да се оплаква тук от половинката си, че не искала да му направи салата


Ако вместо да се опитва да се оплаква, си беше направил сам салата, щеше и вълкът сит, и агнето цяло. :mrgreen:


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 13 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB