Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 12:47 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 12 мнения ] 
Message
Сготвено на: 05 Дек, 2007 7:02 pm Сря 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 27 Ное, 2007 1:02 am Вто
Мнения: 98
Location: Атина
:lol: Ха!Не съм се сещала,но хляба става чуден просто,не искам да оплескам нещо!Ама аз точно за това си я взех-за да не занимавам! ;)


 Profile  
 
Сготвено на: 05 Дек, 2007 10:33 pm Сря 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
А ако нямаше машини за хляб?
С извинение към заинтересуваните, ама какъв е проблема с месенето? Гимнастика на нежните ръчици (моите са особено нежни, поради липса на мазнини баш в тая зона, ръчичната). Освен гимнастика се отдава енергия, най-добре отрицателна енергия, вместо да глождиш околните, например.
Знам, че това звучи сякаш меся бясно ежедневно :lol: Не го правя, но ми е кеф когато меся. Апропо, месенето не винаги е въпрос на часове, само да кажа. 8)


 Profile  
 
Сготвено на: 04 Апр, 2008 1:10 pm Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 31 Мар, 2008 4:16 pm Пон
Мнения: 605
Location: France
Аз също използвам готовите смески и като сложа водата и смеската, забравям за машината. Даже с готовите брaшна използвам кратка програма - за 2 часа хлябът е готов. Само че за да се получи добър резултат, трябва и концепцията на машината да е перфектна. Първата мшина, която купих, я върнах в магазина - хлябът изобщо не се изпичаше отгоре. Сега си купих "Ривиера и бар", по съвета на една приятелка и след ровене във форумите, и съм толкова доволна, че от 3 мес. не съм купувала хляб и няма да купувам скоро. Правя и козунаци за закуска, като я програмирам за да са готови сутринта. Единственият недостатък е, че сега ядем повече хляб (толкова е хубав) и се отразява на линията. :knife:


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 12 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB