Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 18 Апр, 2024 6:54 am Чет

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 
Message
Сготвено на: 19 Юли, 2008 2:06 pm Съб 

Дегустатор

Offline
Готви от: 21 Юни, 2008 12:53 pm Съб
Мнения: 43
Location: София
Много ми хареса идеята!!!! Искам да попитам до колко дни може да издържи в хладилника?


 Profile  
 
Сготвено на: 19 Юли, 2008 4:30 pm Съб 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
рени55 написа:
Много ми хареса идеята!!!! Искам да попитам до колко дни може да издържи в хладилника?

Засега съм го пробвал до два месеца и половина, но сигурно може двойно повече, защото е мазнина, при това добре изпарена от всякакви водни съставки, затова няма какво да се развали или да граняса.
Но едва ли ще е нужно да стои дълго време - много е удобно за готвене и бързо се употребява - почти с всяко готвене.
А ако някой от семейството пък усети колко е вкусен лукът върху филийка, гаранционният срок рязко намалява до 2-3 дни... :).
Но поне ще ти остане овкусената мазнина, която е по-ценна за готвенето от самия лук.


 Profile  
 
Сготвено на: 19 Юли, 2008 5:51 pm Съб 

Дегустатор

Offline
Готви от: 21 Юни, 2008 12:53 pm Съб
Мнения: 43
Location: София
О-о-о-о!!!!!!! Чак толкова!!!! Ще бъде изпробвано ! Предимство е и това , че не плачеш всеки ден!!!! Мразя да режа лук - то пък кой ли обича??????


 Profile  
 
Сготвено на: 19 Юли, 2008 8:58 pm Съб 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
рени55 написа:
О-о-о-о!!!!!!! Чак толкова!!!! Ще бъде изпробвано ! Предимство е и това , че не плачеш всеки ден!!!! Мразя да режа лук - то пък кой ли обича??????

Обезателно си купи ренде Бьорнер, с него става толкова бързо, че нямаш много шансове да се разплачеш.
Пък един старец от Русе преди няколко години се беше похвалил, че с рязане на лук и проливане на сълзи успял да свали 5 диоптъра!


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB