Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 6:54 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 8 мнения ] 
Message
Сготвено на: 23 Юли, 2008 4:12 pm Сря 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Готин, за марули не ми е хрумвало - рядко държа такива в хладилника. Предпочитам да ги накисна във вода или да си режа по няколко листенца преди консумация направо от саксията.
Иначе едно пакетче А4 спокойно събира кило и нещо зарзават.

Кристи, има една функция, биофреш, която доста вдига цената на хладилника, но пък за сметка на това се смята, че продуктите се съхраняват по-дълго свежи. Засега ще се задоволя само с нофрост и хартиени кесии ;)

Рени55, нямам нищо против самите съдове, но наичинът, по който се предлагат е, меко казано, отблъскващ. А и да отделя цяла кутия място за три стръка магданоз?


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 9:24 am Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 31 Мар, 2008 4:16 pm Пон
Мнения: 605
Location: France
biskvitka написа:
Кристи, има една функция, биофреш, която доста вдига цената на хладилника, но пък за сметка на това се смята, че продуктите се съхраняват по-дълго свежи. Засега ще се задоволя само с нофрост и хартиени кесии ;)

Рени55, нямам нищо против самите съдове, но наичинът, по който се предлагат е, меко казано, отблъскващ. А и да отделя цяла кутия място за три стръка магданоз?


Бисквитке, моят хладилник е само но фрост и зеленчуците се съхранявт добре. Не съм се замисляла за замърсяването, защото тук няма кал по тях.

A що се отнася до Tupperware, съм върл противник. Не че не са качествени, но са безобразно скъпи. Има други марки, например Curver, които не им отстъпват по качество и са на по-човешки цени. Веднъж бях на едно събрание Тupperware и едвам се сдържах да не кажа какво мисля (а то не беше хич ласкаво) за тази марка.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 8 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB