Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 9:48 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 23 мнения ] 
Message
Сготвено на: 15 Апр, 2012 10:48 am Нед 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
:)Ама пък как станахме активни, макар и не кулинарно такива:)
Шефе, Стилт е прав, качването на снимки отказва голяма част от хората да пишат тук, знам го от "първа ръка". Във ФБ е много по-лесно да качиш цял албум или само една снимка, отколкото тук. Дори аз, която принципно нямам проблем с качване на снимки тук, рядко си правя труда да го правя, но пък за свое оправдание ще кажа, че и във ФБ рядко качвам снимки, а кулинарни почти никога:)
Готин, твоята приказка ми прилича на руснака, който пиел с отвращение:)
И основната разлика между ФБ и тук е, че тук сме събрани с една идея, цел, мисия, нужда, каквото и да го наречете, а във ФБ може да се говори за всичко, може да си спопделиш проблем, несвързан с кухнята, или пък да попиташ за нещо, което живо те интересува, макар че аз лично ползвам бгмама, където нямам регистрация, за всичко което търся:)
А и относно контактите - Скайп и други такива места дават възможност предимно за дъра-бъра директно, когато всички са на лице, докато социалните мрежи позволяват контакт, независимо от отсъствието на един, двама или трима от участниците. Често ми се случва да не влизам 1-2 седмици във ФБ, после да се появя, да изчета каквото ме интересува и да продължа нататък с отговор, без отговор или с пространно мнение по даден въпрос. А и това, че някой има много реални приятели е чудесно, но не всички са така. Има хора, които нямат приятели наблизо, наоколо или където и на било, но в мрежата успяват да водят все пак социален живот, може да е перверзен, извратен, неестествен, все едно, не са така самотни, както биха били без интернет. Абе още 7-8 страници мога да кажа, но ще си ги спестя:)
И здрасти Пиле, радвам се да те видя:)


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Сеп, 2013 5:43 pm Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 01 Яну, 1970 3:00 am Чет
Мнения: 3
И аз това се чудя... Защо вече никой не пише в този форум? :(


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 23 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB