Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 4:36 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 2 мнения ] 
Message
Сготвено на: 18 Яну, 2006 6:54 pm Сря 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Ще подмина факта за лошото разположение на стоки, каси и безцелно шматкащ се наляво-надясно персонал и ще премина към оплакването.

Отивам днес да взема тоалетна хартия, кърпички и салфетки и понеже лентата за продукти беше мокра ги поставих на плексигласа, на който се слагат парите. Видимо отегчената от живота касиерка дръпна купчинката и естествено всичко падна върху мокрото. Както и да е, замълчах си, реших да не си търся правата. Сметката ми беше 3,11 лева. Аз подадох 4 лева. Касиерката се обърна към мен и въпросително попита: "11?". Аз също въпросително: "Какво 11?". При което касиерката изригва като вулкан: "3.11 лева Ви е сметката! Как не знаете какво искам.." и т.н. На въпроса ми така ли ги учат да обслужват, тя ми заяви, че да, така ги учели.

Силно се надявам някой от Ван холдинг да прочете горните редове и да стегнат малко редиците на магазините, разботещи под тяхната търговска марка. Не, че в супермаркетите обслужването е на ниво, но...


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Яну, 2006 7:21 pm Сря 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Силно се съмнявам, че някой от холдинга ще го прочете тук. По-добре им го напиши в писъмце и им го прати по пощата. Може и по истинска поща, напечатано на хартия, с бланка на фирмата, че да звучи по-тежко.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 2 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB