Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 9:01 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 
Message
Сготвено на: 15 Юли, 2006 1:08 am Съб 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Що за измислен "ресторант" е този? Въобще, защо е нужно да попада в тази графа?? За да е ресторант, трябва да готвят нещо все пак...нали така?? :-?

Всеки път като отида там (3 пъти, докато ми дойде акълът в главата.. :oops:) , за да черпя някъкви идеи за така любимата ми латиноамериканска кухня, всеки път ми приготвят нещо, което страшно прилича на полуфабрикат! А именно - вдървена на подметка тортия (печена миналия век, най-вероятно :evil:) с плънка от студена царевица (изцедена направо от консервата навярно), микроскопични студени парчета бекон, домат...това творение обилно плуващо в доматено пюре и някъкъв готов (навярно) майонезен сос!?! Миналият път също беше някъкв блудкав ужас с име от сорта "Тако кон карне" или подобно. Просто не мога да кажа нищо положително за това заведение, освен че сервитьорките бяха мили. :roll: Не мога да повярвам, че за 3-ти път се набутах там. :head: :head:


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юли, 2006 1:38 pm Съб 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:09 pm Нед
Мнения: 1613
Location: София
Не ми говори въобще :mrgreen: Преди време си поръчахме речни раци - като ги видях в менюто, направо припаднах и се наточихме яко. Мастики, глупости. Носят едно голямо плато, варени с черупките, както си трябва, и... Развалени, смърдящи на мърша, ловени по времето на първата българска монархия и на всичкото отгоре - студени. Може би за да не миришат толкова още от прага. Теглих им една и кракът ми няма да стъпи повече там :mrgreen: Иначе - прекрасно местоположение и интериор, дано си смени собственика скоро, но май е пералня и няма такива изгледи.


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юли, 2006 2:24 pm Съб 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Добре че предупредихте! ЗМ от години ме врънка да ходим там, но нещо все ме възспира. Сега вече ще имам точен отговор на врънканията й!


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB