Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 8:10 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 
Message
Сготвено на: 18 Мар, 2007 11:36 am Нед 

Дегустатор

Offline
Готви от: 18 Мар, 2007 11:08 am Нед
Мнения: 8
И аз имам едно "незабравимо" посещение във въпросният "реторант". Поръчвам си две порции попчета - защото това е една от любимите ми черноморски риби, и се задава по едно време един сервитьор с шест попчета до тук добре. Но къде е разковничето в цялата история ще ме попитате. Започвам да изтискам лимонче и радостен че ще ям попчета изведнъж изненада от 6 само 2 са горещи осталите студени и викам аз въпростния севитьор и му викам тия попчета са студени неискам да ги ям - За което самия той няма вина, но винаги те обират гнева на клиентите. И той взема чинията и ги носи към готвача и след малко се връща и ми казва готвача каза че са пресни и са токущо изпържени, и на мен ми кипна и му казвам я викни управителя на заведението. С надеждата да видя моряка който кани клиентите в "ресторанта", обаче nice, връща се въпростния сервитьор и ми казва управителя иска ти да отидеш и аз питам добре с попчетата или не, както искаш ти- ми каза. И аз отивам без тях, обаче какво виждат мойте очи една надута до няма и каде управителка. И ми забива въпроса- К'ъв е проблема? И аз и казвам попчетата са студени и няма да ги ям. И тя не е вярно до преди малко нямаше попчета токущо са изпържени. Ей забравих да ви кажа какво правеше въпросната "управителка" стоеше с кръстосани крака на едната маса с едната ръка пушеше някаква цигара, а с другата ядеше нещо и много гадно си помляскваше. Та въпростната ми се разбика че съм бил имал притенции към нещо което не е така. И аз и казах че ако си мисли така да си печели клиентите никога няма да ги има, после ми се развика да съм си плащал което съм изял и да съм напускал ресторанта и да не плащам попчетата. Обаче аз най-учтиво и казах, че тя е последния човек който ще ми каже кога аз да напусна заведението и че за рибата и да не беше ми го казала пак нямаше да я платя. О цялата история сервитьора ми каза, че повече никога няма да се занимава със сервитьорство.
Та хора забравете за тоя "ресторант" в с.Черноморец. То да Ви кажа няма нито един хубав там. Аз лично няма да отида повече в с.Черноморец.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB