Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 11:45 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 24 мнения ] 
Message
 Рецепта: Billa Младост
Сготвено на: 13 Ное, 2007 1:37 pm Вто 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 21 Мар, 2007 2:54 pm Сря
Мнения: 86
Location: Прованс
Meg написа:
Година по-късно, положението в Билла не се е променило :(

Темата е за Била Младост нека не обобщаваме че за всички филиали е така..
Meg написа:
Ядосана, че не намирам нищо от нещата, за които съм влязла, демонстративно си излизам от входа, не от изхода, за да не преча на хората на касите

Незнам как е в този магазин, но в други от тази верига просто датчик за отваряне на входна врата след като клиента е влязнал просто няма!Не знам защо вините охраната - това им е работата..

Въобще понеже повечето сте от София ми се иска да ви кажа, че наличието на много хранителни магазини "на една ръка разстояние" ви е направило капризни по отношение тези вериги, защото ако не ви харесва в един магазин като в случая Била отивате в Кауфланд или Пикадили или Метро или където и да е другаде. ДА но нещата в провинцията не стоят така.Тук една такава верига спира с цените си поскъпването на основни хранителни стоки по останалите магазини, което донякъде помага на и без това малкия семеен бюджет на хората в провинцията.Вярно навсякъде в тия вериги има проблеми. НЕизбежно е- все пак работят хора.Но нека не обобщаваме и да казваме че те са за черния списък като цяло.Защото аз ако трябва да слагам малки магазини в този списък трябва да сложа доста....


 Profile  
 
 Рецепта: Billa Младост
Сготвено на: 13 Ное, 2007 3:46 pm Вто 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
hricava написа:
Meg написа:
Година по-късно, положението в Билла не се е променило :(

Темата е за Била Младост нека не обобщаваме че за всички филиали е така..
Meg написа:
Година по-късно, положението в Билла не се е променило :(
Този път обектът е "Подуяне"...
Не мисля че Мег обобщава. Колкото до разглезването не съм съгласен. Просто наистина като стартират веригите качеството е перфектно за разлика от времето, когато се понатрупа клиентска маса.

Ако в провинцията е различно, ще се радвам софийските им колеги да ги посетят за малко обучение.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 24 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB