Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 17 Апр, 2024 1:16 am Сря

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 13 мнения ] 
Message
Сготвено на: 04 Дек, 2006 5:44 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Reserve написа:
А бе май зора е бил в "пускането на водата" и такива като теб обикновенно ги гледат на кръв, щото, нали се сещаш, че това не е градска тоалетна...
Мен мама ме е учила, че преди ядене, задължително трябва да си измия ръцете. Единственото място, където има чешми за клиенти са тоалетните, така че не виждам какво лошо има да взлезна в тоалетната преди да си купя каквото и да е.

Reserve написа:
Виж, за ингилизкия си прав, но все пак е англоговоряща веригата. ако направят МсБГ някъде из щатите може и на БГ да пише на тоалетната.... да се учат хората на кирилица...нали така пише.... в Европата вече и на кирилица.
Това, че веригата е с чуждестранен произход, мен не ме вълнува, има закон всички табели да са на български.

Reserve написа:
А какво ще кажеш за китайските заведения, дето само китайска музика ти пускат и си говорим със знаци и цифри от менюто, а.....
Ще кажа, че някой не си върши работата и ако при китайците говорим за хиляди ресторанти, за МкД е недопустимо нарушаване на законите (ако си държат на имиджа).

Reserve написа:
Ти като си курнас, що не я сръфа тая за ингилизкия... кажи аз съм в БГ-то и тия чужди езици неги разбирам, а.... с нейните камъни по нейната глава...а ти си траеш.
Напротив, не си прочел. Сръфах я, в отговор на което и тя ме сръфа, та затова пуснах и темата. :mrgreen:

Reserve написа:
Те е за това ще ти пише на разни езици, а ти си носи разговорник следващия път!
Разговорник си носи ти, аз ингелизкия го поназнайвам и мога да си изкарам боя. Тук въпросът е за принципа. Междудругото днес в тоалетната на един доста луксозен хотел видях същата табела "Wet floor", но беше придружена с картинка на задраскано подхлъзващо се човече. Интересно какво ще стане, ако някой французин, италианец или друг неговорящ английски се подхлъзне, какво ще стане.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 13 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB