Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 7:18 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 7 мнения ] 
Message
Сготвено на: 13 Сеп, 2007 1:08 pm Чет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Аз пак ще се оплаквам.
Вчера ходихме до "Фантастико" в Студентски град. Голям магазин, уж много стока, но трудно намерих читави бонбони. Както и да е. За друго се оплаквам. Купихме промоционални касетки (видео) 2 за 5 лв., с "Колите" и "Алиса". Днес мъжът ми пуснал "Колите" и изненада - филмчето било черно-бяло. Иди после обяснявай на детето, че това всъщност е висше изкуство. :(


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Сеп, 2007 1:12 pm Чет 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
Говори ми за това Фантастико, говори ми... :evil: Това с черно-бялото филмче е върна на наглостта вече.
Както беше казал Лейзи веднъж, за Фантастико цяла дипломна работа може да се напише, примерно на тема "Как не бива да се управлява верига супермаркети".


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Сеп, 2007 2:02 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
В случая с касетките, едва ли от веригата имат вина. А, опита ли да ги смениш?


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Сеп, 2007 2:07 pm Чет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
MR.LAZY написа:
В случая с касетките, едва ли от веригата имат вина. А, опита ли да ги смениш?


Ц, оказа се, че като всеки нормален човек съм занесла касовата бележка до вкъщи, и после старателно съм я изхвърлила в кофата за боклук, който вече е изхвърлен.
Така че нямаше как да докажа, че от там съм я купила.
Наистина от Фантастико едва ли са виновни за това, но пък и не знам кой би могъл да понесе вината (без ракиите :) ).
Като се замисля едва ли на касетката пише "Цветен". :-?


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Сеп, 2007 2:36 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Брат ми преди време беше купил някаква кофти касетка от Билла, а от там го бяха препратили към Алeксaндрa видeo, където естествено му отказаха да му я сменят. След жалба до Комисията за защита на потребителя, нещата бързо бяха разрешени. Но в твоя случай, като нямаш бележка, ще си гледаш "класики" :mrgreen: :lol:.


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Сеп, 2007 7:25 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 30 Яну, 2005 12:46 pm Нед
Мнения: 543
Синът ми им разката фамилията на Хенди чрез Комисията за защита на потребителя. МИсля, че горчиво са съжалили за неблагоразумието да му продадат кофти продукт. :mrgreen: :twisted:


 Profile  
 
Сготвено на: 27 Авг, 2008 12:55 am Сря 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 25 Авг, 2008 9:25 am Пон
Мнения: 14
Фантастико изобщо е дълга тема, този в който аз пазарувам, поради това че ми е най-близкия магазин, а нямам време да отида по-далече, когато ми трябва нещо, се намира в Люлин 1, не знам как е в другите, ама тук масово слагат върху промоционалните етикети, стоки с по-висока цена! И когато отидеш на касата се оказва друго, излиза че трябва да чета всеки път и да сравнявам баркодовете на етикетите и стоките. Добре, аз бих могла да си загубя още половин час да чета и да откривам разликите, ами пенсионерите? Те с лупи ли да влизат във Фантастико? Най-лошото е, че това не е обикновена единична грешка, а според мен масова политика на магазина! При сладоледите например, никога посочената цена не отговаря на вида сладолед под нея, аз няколко пъти се опитвах да открия артикула отговарящ на етикета и вече съм се отказала, пълен хаос. Дори ми се случи веднъж да взема яйца които бяха едно под друго ама с различни цени. Също така близо месец, цената на мляко Родопея 2% беше променена, а цената пред стоката си стоеше старата и когато казахме това на касата, касиерката каза : "Ще го взимате ли?"! Изобщо бяс ме хваща, когато вляза там, ама за жалост се налага понякога!


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 7 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB