Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 9:45 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 2 мнения ] 
Message
Сготвено на: 15 Сеп, 2007 2:57 pm Съб 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
Изключително рядко влизам в тази верига магазини, защото не са ми по път. Но вчера беше наложително, защото някои насъщни продукти бяха свършили, а единствения ми шанс да напазарувам нещо беше именно въпросния магазин на Раковски, до кръстовището с Графа. Преди време бях чула, че са ги оставили на доизживяване тези магазини, ама наистина нямах друг избор. Ужасът беше пълен - изсъхналите и почернили тук-там плодове и зеленчуци няма как да не направят впечатление още от входа, следваха изключително бедни като артикули рафтове, наполовина празни (т.е. не е проблемът, че магазинът е малък), безобразни етикети с цени, избледнели, поставени далеч от стоките и изобщо липса на цени, плюс грешни такива (разбрах го едва на касата!). Едни и същи групи стоки разхвърляни из целия магазин. За капак някакава девойка беше въдворена да прави проучване на потребителското задоволство от магазина!!! Горката, червеше се и се срамеше, ама нали й плащаха за това. Накрая когато поисках да платя с карта жената на касата първо ми каза "да", после се оказа че си мислела за някаква членска карта тяхна и платежни инструменти като кредитни и дебитни карти не приемат!! В центъра на София, 2007 г.!!!!


 Profile  
 
Сготвено на: 23 Сеп, 2007 11:55 pm Нед 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Отдавна съм го отписал тоз дюкян, макар че ми е наблизо. Но от време на време, слава Богу рядко, се налага и ние да пазаруваме от там. Потвърждавам изцяло казаното от Меги.

Преди време из пресата се тръбеше, че бившият собственик продал веригата на някакъв инвестиционен фонд, който пък се биеше в гърдите как ще направят от тези магазини едва ли не нови Harrod's. Ама май и те са се отказали.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 2 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB