Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 12:09 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 
Message
 Рецепта: Kaufland-Младост!
Сготвено на: 02 Авг, 2008 4:35 pm Съб 

Дегустатор

Offline
Готви от: 02 Авг, 2008 4:11 pm Съб
Мнения: 1
хахаха "Инвисибле" защо лъжеш хората? аз съм началник охрана във кауфланда 1.кантарите си мерат точно проблема е във теб и такива като теб,2.винаги си взимаме глобата НО е във троен размер на разликата хаха и 100лв. и нагоре се слагат по преценка на служителя ако сумата на откраднатото или манипулацията на везните е над 5 лв. така че никoй не ти е искал 300лв. за разлика на ябълки или домати 3.много си смел да пишеш така :лол: такива като теб треперят всеки път когато ги спираме за проверка не се изкарвай рамбо :лол: НИ^ТО от това което казваш не е вярно!!! и представа си нямаш със какви хора си имат работа :лол: ти си някаква мижитурка която явно не излиза много и се чуди какво да прави по цял ден 4.касиерките разбира се че нищо няма да ти кажат ти добре ли си един пример ти давам всичко се наблюдава ако охраната чака някой да излезе от касите и касиерката го спре и му каже дай да видя какво има под якето ..и ни извика ния нищо не можем да направим защото човека не е минал касовата зона и може да каже отказвам се и да си тръгне във такъв момент касиерката носи отговорност 5.след като са ни извикали за манипулация на везната или ния сме видели човека се изчаква да мине през касата да си заплати измереното от него след което се спира от служители на охраната и ВИНАГИ се представя това че ти не си видял си е твоя работа,след което му казваме че искаме да направим проверка на плодовете и зеленчуците и му казваме да дойде със нас до контролната везна която е от страни до касите 6.във магазина е пълно със охранители които са цивилни но ти явно си мнoгoоо.... за да разбереш защо не са били униформени. :лол:


 Profile  
 
Сготвено на: 27 Юни, 2010 3:18 pm Нед 

Дегустатор

Offline
Готви от: 27 Юни, 2010 3:03 pm Нед
Мнения: 1
Здравейте на всички. В началото когато отвориха Кауфланд Младост отидох и аз да го видя (нормално е за една жена) :) Бях доволна нищо че стоките им са доста зле, но имаше къде да си оставя количката на дъщеря ми и колелото на сина ми. Персоналът беше вежлив и вечно усмихнат. Напоследък започнах да забелязвам много разлики в обявените цени на регал и тези който излизат на каза. След една такава разликаа (от 6лв) управителят (или който и да беше) ми се развика че не съм можела да чета. Ужас. Нещастник. Персоналът се държи надменно все едно си отишъл да им вземеш нещо тяхно и то насила (но ги разбирам). На 25.06.2010год майка ми искаше да купи едни неща от там и отидохме с нея ( с децата ми). Служителките на информация ги чаках около 20-25 мин да се наприказват за да мога да оставя колелото на сина ми, от което получих много злобен поглед от едно нещо подобие на човек. Отговорът беше да съм намерела къде да го оставя защото при тях неможело. Трябвало да питам по другите щандове, като Нилана, девойката с царевицата и т.н. След като реших че ще вляза с колелото вътре тя ми се развика че неможело. Повече едва ли ще отидем в този "магазин".


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB