Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 7:47 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 2 мнения ] 
Message
Сготвено на: 01 Юни, 2011 1:41 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 01 Юни, 2011 10:16 am Сря
Мнения: 9
Разочаравана съм от доста млечни продукти. Киселите млека Активия и Данон са чиста химия, пълни с изк. добавки и консерванти, а се рекламират, че нямали такива. Иначе на вкус го докарват :twisted: Млеката пресни и кисели на Култура и My Day - анатема, маслото на Асеновград :puke: отврат, мирише и има вкус на свинска мас и сухо мляко, млечните продукти на Мегле - пълни ментета, маслото на Хранинвест - пълно с растителни мазнини, списъкът е дълъг, но в момента се сещам за тези продукти ...


 Profile  
 
Сготвено на: 02 Юни, 2011 3:54 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 27 Апр, 2011 5:33 pm Сря
Мнения: 9
Аз пък нямам думи за кравето масло. Разочарована съм от това, че пазара е залят от боклуци натъпкани с растителни мазнини, консерванти и разни други химии, пробутвайки ги за истинско краве масло. Айде за наште масла знаем, че правят шашми, ама за вносните не го очаквах. Не стига, че са по скъпи ами и не отговорят за качеството си. Говоря предимно за немските масла от рода на Meгле и Милрам, Президента, макар че е френско и той е в тая категория. Страшно безвкусни не стават ни за сандвич, ни за манджа. :x


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 2 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Google [Bot] и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB