Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 10:18 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 
Message
Сготвено на: 31 Авг, 2010 1:11 pm Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 31 Авг, 2010 1:06 pm Вто
Мнения: 1
Здравейте бъдещи младоженци,
Не знам дали няко й е писал или споменавал за ресторанта на Банкя Палас. Аз обаче ще го направя, за да предпазя следващите от това което ние преживяхме (информацията ми е прясна прясна от 28.08.2010)
ЗАЩО НИИИИКОГА ДА НЕ СЕ ЖЕНИМ В БАНКЯ ПАЛАС:
1. Сервитьорите се на ниво келнер! Криви, нелюбезни, неучтиви, дръпнати, невъзпитани, неорганизирани, мързеливи!!!!
2. Мокета им никога не е 4истен!
3.Нямат климатик, не че не го пускат, а просто нямат! Не знам как имат 4 звезди!
4. Покривките винаги, когато ходехме бяха с ужасни лекета и незнам дали някога ги гладят!
5. Салатата и предястието се хвърлят на масата едновременно. Не се чували явно, че първо се сервира салатата и след това предястието!
6. Поради факта, че вероятно бяха и сервирани и приготвени доста по-рано (може би даже от предния ден), въпросните предястия ролце от шунка с руска салата - "чешки ролца", имаха вече сив цвят!
7. Да не си помислите че салатите изглеждат свежи! НЕ! И те бяха доста отдавна нарязани!
8. Никога не носят лед!
9. Разбирате всички махленски скандали в ресторанта (кой с кого се мрази и кой с кого еди си какво и се плюят взаимно маркетинга на хотела и ресторантската част)
10. Взимат ви over time и за времето когато само отсервират. В края на краищата това си им е часто от задълженията по почистване след мероприятие!
11. Плащате си ритуал по посрещане (менче, пътека с цветя и шампанско), но понеже маркетинга не е предал на ресторанта, че сте си платили за този ритуал, седите и дремете пред ресторанта докато се намери този дефицитен продукт "шампанско"
12. Трябва щателно и внимателно да си пазите чинииите, че ги отнсят без предупреждение!
13. При опит да подпишат приемо - предавателен протокол за алкохола само дето склададжията не ни изхвърли!
14. На другата сутрин виждате как грижливо са аранжирали лоби бара и ресторанта си с Вашите сватбени аранжировки.
15. "Любезният" управител на ресторанта, по джапанки и панталон обяснява на гостите ВИ, че ако искат да продължават некъде "300 метра по-надолу има дискотека, където има анфетамини"! И това ако не е връх на простащината!

Пъъъълна скръб! Трагедия! Няма повече думи!
Въпреки всичко купона беше невероятен, не им позволихме да ни го съсипят! Но за да не преживявате това, просто идете другаде!


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Фев, 2012 9:38 am Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 23 Фев, 2012 8:14 pm Чет
Мнения: 2
Здравейте!
Миналата неделя бяхме на сватба в гореописания ресторант. Прекарахме супер! Храната беше готвена от щастлив готвач. Персоналът беше впечатляващо отзивчив. Атмосферата и обслужването беше на ниво.
Случайно попаднах на този пост и се изненадах. Е, все пак е минало доста време... Ние сме доволни!


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Фев, 2012 4:49 pm Пет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
A, защо ми се струва, че това е опит на ресторанта да си оправи имиджа?

mavladen, отдавна съм в уеб бизнеса, за да знам, че си подставено лице.


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Мар, 2012 9:57 pm Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 23 Фев, 2012 8:14 pm Чет
Мнения: 2
Здравейте отново!
Впечатлена съм от реакцията на Човека от дълго време в web бизнеса. Напоследък май се работи добре и се говорят добри неща само срещу заплащане :lol: Ходила съм един-единствен път в ресторанта и исках да събера информация за другите услуги. Видях категоричния коментар, който в търсачката излезе на второ място и споделих моето впечатление. Колкото до "честта, майко юнашка", това е едно от малкото неща, които трябва да се бранят.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB