Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 11:43 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 1 мнение ] 
Message
Сготвено на: 16 Мар, 2005 11:45 am Сря 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 30 Яну, 2005 12:46 pm Нед
Мнения: 543
Както знаете издателство "Труд" издаде електронна енциклопедия. Попитах един приятел дали има пиратското издание, но той отговори, че трябва "да се отнасям към софтуера като към хардуер". Едва ли щеше да ми откаже да ми даде пиратското издание, но аз впечатлен реших да го послушам - имам си съвсем сериозно основание за това - синът ми учи в техникума по електроника специалност програмиране и не искам един ден някой да ограбва труда му. Изръсих се на "Славейков" 40 кинта и гордо извадих в къщи новата придобивка. В един момент видях, че в енциклопедията не са споменати елементарни и възлови факти и реших, че това може да е трик на издателите - пропуснатата информация може да я има в актуализациите на продукта. Уви, при опит за регистрацията на продукта се оказа, че съм попаднал на менте. Отидох при продавача, обадих се в редакцията, ходих по разни адреси ит.н. ит.н. - напразно.След ходене по мъките, загуба на време и пари се оказа, че най-правилният подход би бил да си изнамеря пиратско копие!?


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 1 мнение ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB