Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 9:42 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 13 мнения ] 
Message
Сготвено на: 08 Апр, 2008 7:45 pm Вто 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
Куцо пиле написа:
Бре! Ама те и да ритат ли могат, Алеко? :lol: Ужас!


Направо си представям двойното задно салто, което изпълнява петелът след като е изритал някого. :P

Куцо пиле написа:
ИПА, това е много добър въпрос, картинката мадам Бардо ли е? :mrgreen:


Не, емотикон дет се надявах да мине за петел. :lol: Картинка на мадам Бардо като млада няма да слагам, тъй като господата които се прехласват по силикона на Ан Никол Смит не заслужават, а като възрастна не искам, тъй като навремето и бях почитателка. :)


 Profile  
 
Сготвено на: 08 Апр, 2008 8:31 pm Вто 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
НекФи намеци виждам тук! :lol:
ББ като млада си беше готина мацка, ама после нещо превъртя и стана природо- и животнозащитничка. А за силиконовите форми на Ан Никол никога не съм казвал, че съм привържаник. Аз обичам естествените неща.

Но за петела ми беше думата. Наистина ме е ритал. Бях много малък, но го помня съвсем ясно. Беше в двора на къщата на леля ми, която е до Руското посолство. Едно време там имаше пет къщи на кръст и си беше като на село.


 Profile  
 
Сготвено на: 09 Апр, 2008 8:12 am Сря 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 31 Мар, 2008 4:16 pm Пон
Мнения: 605
Location: France
IPA написа:
Кристи, а какво мислят за шапона природозащитните организации и в частност госпожа Б. Бардо. :pile:

IPA, не съм я чувала да се произнася по въпроса. Май ще има много работа, ако се захване с кастрирането, защото ще трябва да защитава и биковете, и домашните котараци (особено апартаментските), и може да има още животни, които се кастрират, но в момента не се сещам. В края на краищата, петлите ако не са кастрирани не биха могли да живеят задно - ще се избият.

:) Вярвайте на Алеко - петлите ритат и нападат с шиповете. Когато се организира бои с петли, им слагат метални нокти върху шиповете и стават страшно оръжие.

IPA, Б.Бaрдо се е изказвала против този бой, които още се практикува в северна Франция.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 13 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB