Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 19 Апр, 2024 8:22 pm Пет

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 10 мнения ] 
Message
Сготвено на: 28 Дек, 2009 12:39 am Пон 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
te_dda написа:
Благодарч ти наистина...то се оказа,че аз съм отгледана с това фолио :lol: майка ми работеше в печатница едно време и ми носеше да си рисувам с него златни буквички....ама де да знам, че за това ставало въпрос....ама така е като не ти казват нещо директно и трябва да пооткраднеш оттук там сам всичко:).. мислех,че става въпрос за някакъв прах... Сега ше "крада" точно как го слагат :lol: :lol: ..и не е само за коледни нокти, а изобщо...тея рускини такава кич мода са наложили, че всичко дето е шарно и лъскаво е модерно :lol: :lol:

Ако ти е интересно виж за какво става дума...

пфу, не можело..нова съм била....а дали така става? ww.liliya.od.ua/gallery/pics/0064.jpg...:))))

Иначе - мерсаж отново за инфото, а черпенето - ето, както съм обещала :cheers: :pizza: :knife: 8) 8)

хм...нямате много вкусни икони....във форума, дето аяз пребивавам обичайно, дето е на съвсем друга тема, има къде къде по-вкусни иконки , ама карай :) ;)


:lol: Абе, честно казано, видях чудесията на Лилия, обаче нещо не ме вдъхнови...
Още не съм обърнал резбата, сигурно, затова... :oops:
Обаче, както казват любимите ми руснаци "Нельзя, но если очень хочеться - можно!"... :lol: :lol: :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 28 Дек, 2009 12:41 am Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 25 Дек, 2009 3:57 pm Пет
Мнения: 5
Location: SF
ww.tialoto.bg/forum/posting.php?mode=smilies

пускам адреса така, за да ми приеме мнението...мислех си че имаме торта,но сме нямали :cry: :cry: ...ама :) :) има бира скара и вафли , кафе и пуканки ...пък и други различни от вашите иконки, които ако моете да си "откраднете" няма да е зле 8)



и понеже не можело и толкова скоро да пускамново мнение, ще отговоря на готин тук :

абе въпросът беше да видиш как стои фолиото и за какво го търся....иначе съм я признала тая лилия за номер едно,но това не значи,че ще си направя такива шарени нокти с формата на ноктите на баба яга, та да се чудя как да си събуя/обуя гащите :mrgreen: :mrgreen:

не съм ви свикнала със странностите :)) при нас пък не може да се редактират мнения...поне в основните подфоруми...защото преди време обидени потребители, едни от основните , си отидоха от форума и изтриха всичките си мнения и всички теми останаха неразбрани за новите потребители...и сега, зза да не се нарушава реда в дискусиите в темите не може да се трие и редактира.. :)


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 10 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB