Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 12:55 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 13 мнения ] 
Message
Сготвено на: 23 Юли, 2008 6:17 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 21 Юни, 2008 12:53 pm Съб
Мнения: 43
Location: София
Рени55, нямам нищо против самите съдове, но наичинът, по който се предлагат е, меко казано, отблъскващ. А и да отделя цяла кутия място за три стръка магданоз?

Бисквитка, какво отблъскващо има в едно парти - събират се жени и става купон :?: :?: :?:


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 9:50 am Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 21 Юни, 2008 12:53 pm Съб
Мнения: 43
Location: София
A що се отнася до Tupperware, съм върл противник. Не че не са качествени, но са безобразно скъпи. Има други марки, например Curver, които не им отстъпват по качество и са на по-човешки цени. Веднъж бях на едно събрание Тupperware и едвам се сдържах да не кажа какво мисля (а то не беше хич ласкаво) за тази марка.

Въпрос на гледна точка :!:
Разни хора - разни идеали :!:
Всеки има право на избор :!:
Всяко евтино нещо винаги излиза по-скъпо :!:
Коя кола ще избереш: мерцедес или шкода :?: Защо има разлика в цените на колите :?: ; на дрехите;на обувките;на парфюмите ......


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 10:49 am Чет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
Рени, ако ти предлагат две еднакви коли, но едната с 50% по-скъпа, би ли купила нея, защото ти я показват на приятно парти.


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 12:22 pm Чет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
IPA написа:
Рени, ако ти предлагат две еднакви коли, но едната с 50% по-скъпа, би ли купила нея, защото ти я показват на приятно парти.


IPA, ако е с готина полугола мацка, съответно момък за жените... :)
Рени, честно казано не разбирам идеята за толкова въпросителни и удивителни, само ми пречат да прочета текста.


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 12:29 pm Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
рени55 написа:
Коя кола ще избереш: мерцедес или шкода :?: Защо има разлика в цените на колите :?: ; на дрехите;на обувките;на парфюмите ......


Винаги ще предпочета Шкодата! :P Върл враг съм на Мерцедесите, и то най-вече заради имиджа им.


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 12:49 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 31 Мар, 2008 4:16 pm Пон
Мнения: 605
Location: France
рени55 написа:
Въпрос на гледна точка :!:
Разни хора - разни идеали :!:
Всеки има право на избор :!:
Всяко евтино нещо винаги излиза по-скъпо :!:
Коя кола ще избереш: мерцедес или шкода


Аз не искам да съм овца, предпочитам да съм овчаря. A принципа на всички продажби в къщи е cтадния инстинкт. Тук става дума за много изпипана маркетингова техника, с която те убеждават, че стоките, които ти предлагат, са изключителни. Имам приятелки, които купуват Tupperwear и често ми казват - аз това, откакто го купих, не съм го ползвала още. Защотo се купува под влияние.
Както вече писах по-горе, имах възможност лично да се убедя в качеството им. Нормално марково качество.
А за цените да не говорим. Предлагат например една ръчна кълцачка за зеленчуци, на цената на един електрически робот. Е, ако ти смятат и сеанса фитнес - може и толкова да струва. И това важи за целия асортимент. Цените са средно 2,5 - 3 пъти по високи, от идентичен продукт със същото качество.

Ho, kоито има много пари и иска да ги хвърля на вятъра е наистина свободен да го прави - за това съм напълно съгласна с теб рени55.


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 4:31 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Рени55, за последен път предупреждавам: МЛМ НЕ СЕ толерира в тези форуми.

Отделям ти тема, в която да пишеш ЗА МЛМ. В другите теми НЕ ГО прави, в противен случай ще си докараш изгонване.

Случайно да знаеш някоя марка автомбили да се продава чрез МЛМ? Недей да сравняваш Туперваре с автомобил.


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 7:36 pm Чет 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
Алеко написа:
Върл враг съм на Мерцедесите, и то най-вече заради имиджа им.


Същата работа съм и аз с БАЗ (Баварските автомобилни заводи) :mrgreen: точно заради имиджа... А откакто запроизвеждаха Бентли сърцето ме боли неспирно.

Междувпрочем и кола да ми предлагат с МЛМ няма да я взема. Толкова по въпроса.


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 9:20 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 19 Юни, 2007 12:08 am Вто
Мнения: 1062
Аз честно казано не бях чувала за тази фирма. Или защото съм в провинцията или не съм в час ( не че и съжалявам). Но съм работила в местната администрация на една друга по стара и по престижна според мен, която продава съдове от неръждаема стомана с доживотна гаранция, та затова ще се намеся.,защото съм наясно със директните продажби. Нямам да коментирам качеството , но при положение , че почти 40 % от цената която плаща клиента, отива за комисионни по пътя който е мнооого дълъг сами си направете изводите дали плащате за качество или за според някои кефа да ти обърнат специално внимание. Даже и затова си плаща клиента , като се има предвид безкрайните семинари за обучаване на дистрибуторите.Ама и те хляб трябва да ядат де. :)


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Юли, 2008 11:23 pm Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
А какво е МЛМ?


 Profile  
 
Сготвено на: 25 Юли, 2008 11:19 am Пет 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Мултилевъл маркетинг


 Profile  
 
Сготвено на: 25 Юли, 2008 12:14 pm Пет 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 22 Окт, 2006 3:18 pm Нед
Мнения: 303
Location: Кофтинброд
Демек пирамидална маркетингова стратегия. :P "Пирамиди,фараони..."


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Ное, 2011 3:31 am Сря 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 14 Ное, 2011 3:42 pm Пон
Мнения: 44
за. Скъпи са ама си заслужават. Много са арни. даваш един път 30 кинта ама си имаш кутийкя дето трае колкото пет.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 13 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB