Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 17 Апр, 2024 2:26 am Сря

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 
Message
Сготвено на: 29 Авг, 2007 1:49 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
обещавам още утре да турна синимчици, тъкмо biskvitka ме светна как става :)

тъй, сега, ето я и снимката:

Image

Наистина е компактен уред, което означава, че правенето на по-големи количества е трудоемко. За сокоизтисквачка обаче няма равен като цена и възможности!! Една година правихме с чопъра за зеленчуци една подправка за супа - ситно накълцани моркови, магданоз и джоджен (сигурно и нещо друго имаше, ама не се сещам) - след десетата доза почна да загрява, но не отказа. А подправката стана супер и доста бързо и чисто. Иначе за мелене на месо - не повече от 150 гр. на доза - сравнително малка е приставката. За кафе и ядки размерът е перфектен, но пък електрическата кафемелачка ми е далеч по-удобна за целта. Допълнителната нано цедка на каната позволява ръзбиването на яйца на пяна, а самата кана прави смеси за гофрети и палачинки за 5 мин. (немски минути, не български ;) ) Има книжка със съвети и идеи за супички и салатки, но на мен ми е предостатъчан. За голямо семейство едва ли ще е удобен но за двама души със или без дете е чуден! Всички части се мият супер добре в миялна машина (по-добре отколкото на ръка!)


Attachments:
IMG_4485.JPG [24.89 KiB]
Not downloaded yet
 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB