Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 9:43 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 9 мнения ] 
Message
Сготвено на: 09 Сеп, 2004 2:27 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 08 Сеп, 2004 4:14 pm Сря
Мнения: 21
Location: София
ЕДИН ВЕЛИКОЛЕПЕН ТОСТ!!

50 годишнина...масата подредена тържествено, свещите запалени, старите приятели заели местата си. Рожденничката от единия край на масата, любимия от другия. ( разликата в год е определено в полза ма мъжа)) Идва момента на тоста. Съпругът става вдига чаша:

- Аз не пия за твоите 50 г, когато си студена като таратор....не пия и за твоите 40 г когато беше още силна като добър гръцки коняк....не пия и за твоите 30 г , когато беше буйна и се пенеше като френско шампанско.....пия за твоите 20 г , когато те взех и беше като хубава сочна праскова!!!

APPLAUS)))))))

Рожденничката се усмихва мило на мъжа си и вдига чаша :

- Аз не пия за моите 20 г , когато ме взе и верно, че бях хубава и сочна праскова, но ти ме взе нагризана....не пия и за моите 30 г , когато бях буйна и искрях като френско шампанско, но ти обираше само пяната....не пия и за моите 40 г , когато бях силна като гръцки коняк та трябваше да го пиете двама....пия за моите 50 г , когато съм студена като таратор, който ти би изкусал с огромно удоволствие стига да имаше с какво.....но има добри пиячи, за които студения таратор е най – доброто мезе!!!:)))))Да пием за добрите пиячи!!!:))))


 Profile  
 
Сготвено на: 09 Сеп, 2004 2:41 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Браво zorry! :lol: :lol:
Добре дошла! :wink:


 Profile  
 
Сготвено на: 09 Сеп, 2004 3:38 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 08 Сеп, 2004 4:14 pm Сря
Мнения: 21
Location: София
Благодаря ти мила!! Хареса ли ти? Аз много се смях...каза ми го бащата на мой приятел, на 85 г:)))


 Profile  
 
Сготвено на: 09 Сеп, 2004 3:47 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Да бе мъжете в "златна възраст" са големи шегаджии! :lol: :wink:
Трябва да чуеш свкър ми ,(на 50 и някоколко) какви лукуми разтяга! 8) :lol: Той още преди да се оженя ме предупреди ...за тази си дарба.. :lol: :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 09 Сеп, 2004 3:53 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 08 Сеп, 2004 4:14 pm Сря
Мнения: 21
Location: София
Баща ми ми казваше навремето.." мойто момиче, преценяй хората по чувството им за хумор, отношението към децата и към животните"...и да ти кажа се оказа напълно прав!! :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 09 Сеп, 2004 4:01 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Много съм съгласна с баща ти!!А и животните и децата интуитивно се привързват към определени хора.. :) Например когато бяхме още гаджета с мъжа ми ,често ни се налагаше да се прибираме пеша от центъра след някоя дискотека или клуб..и двамта много обичме да ходим пеша,а аз не обичам никак таксита..и при тези среднощни разходки вечно ще се намери някое куче да тръгне след нас ,чак до другия край на София ни следваше.Съпругът ми е притегателна сила за кварталните псета..вечно го "изпращатат "до входната врата.. :lol: :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 09 Сеп, 2004 4:13 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 08 Сеп, 2004 4:14 pm Сря
Мнения: 21
Location: София
Ааааа....на младини и аз правех безброй подвизи :lol: ..прекосявах цял Пловдив само, че аз изпращах мъжа ми ( бяхме гаджета де) до казармата :lol: :lol: ...докато не го видя да прескочи оградата не тръгвах :D


 Profile  
 
Сготвено на: 09 Сеп, 2004 4:24 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Прескачал оградата?Малко "извън градска" ,а?(за този лаф ме светна брат ми ,който сега е войник-значи измъкнал се нелегално..) :lol: :wink:


 Profile  
 
Сготвено на: 09 Сеп, 2004 4:30 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 08 Сеп, 2004 4:14 pm Сря
Мнения: 21
Location: София
:))))))абе направо си го уволних преждевременно....два пъти в ареста поради лошо прескачане...един сепсис, военна болница и айдеее....сбогом родна казарма :lol:


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 9 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Bing [Bot] и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB