Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 2:27 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 12 мнения ] 
Message
Сготвено на: 09 Юни, 2005 3:09 pm Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
"Небесно царство". Който си пада по рицари, доспехи, доблест и чест - ще се изкефи.


 Profile  
 
Сготвено на: 10 Юни, 2005 3:34 pm Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
От снощи водя борба със себе си..и накрая се предадох.. :oops: ще се изкажа по темата:
Първо започвам с уговорката,че такъв тип -епохални ,широко мащабни, холивудки филми-не са ми по вкуса..Но,за този ,толкова хвалби чух ,че най накрая се предадох и го гледах..За което чак да съжалявам-не,но останах моого разочарована.

Селски ковач, издигнал се до положението на велик войн :blah: :blah:
Сценаристите според мен са за разстрел..толкова тъпи диалози.. :x и въоще филмът и героите като цяло са някак..плоски.:roll:

Орландо Блум-това неодаруземие на природата,което все ми навират в очите..според мен е почти бездарен,тук поне донякъде прилича на мъж,което си е направо +..Дори присъствието на Лиъм Нийсън и Джерами Айрънс ,не може да замаже положението,че това мекотело се размотаваше по екрана.. :evil:


Е ,има и 1-2 хубави неща във филма-битките..и донякъде визията,но и тя е една такава..Холивудска.

Обаче, ако сте харесали Троя или Алексанрър..значи това е вашия филм,непременно го гледайте! :) ;)


 Profile  
 
Сготвено на: 10 Юни, 2005 3:50 pm Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
На мен пък ми хареса.


 Profile  
 
Сготвено на: 10 Юни, 2005 4:19 pm Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Моето мнение наистина може да бъде поставено на кантар,защтото този жанр..не ми е по вкуса.Но понеже темата беше за кино-нямаше как да я пропусна,нали ми е слабост. :P
[hide]Ако съм била малко рязка се извинявам.. :oops: [/hide]


 Profile  
 
Сготвено на: 11 Юни, 2005 9:39 pm Съб 

Дегустатор

Offline
Готви от: 04 Юни, 2005 7:18 pm Съб
Мнения: 10
Брее! И аз сега на кой да вярвам? От един месец водя силна борба да го дръпна или не и вие хич не ме улеснявате.... Май ще изчакам DVDRip-a...


 Profile  
 
Сготвено на: 12 Юни, 2005 12:21 am Нед 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 30 Яну, 2005 12:46 pm Нед
Мнения: 543
Гледах го тоя филм и споделям мнението на лудото Рибе. Ама за мен, ако филма не е от ранга на "Английския пациент", не си струва...Или поне там изгубени магистрали, дяволски сърца. Страшно харесах един филм наречен "Другите". С Никол Кидман.


 Profile  
 
Сготвено на: 12 Юни, 2005 7:24 pm Нед 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Еднокрачко,значи с теб вкусовете ни като цяло се припокриват.. :mrgreen: Обожавам "Английският пациент"..Ралф Файнс :ligi: ..The Others-също си го бива.. :) .Ще се радвам ,ако обменим опит,напоследък търся качествни филми ,които все още не съм гледала..


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Юни, 2005 11:46 am Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Да си призная - напоследък хич не ми се гледат "сериозни" филми. "Английският пациент" мноооого ми хареса, но е тежък, а пък не ми е до тежки филми. Затова и гледах "Небесно царство".
Това е то, проЗд съм си и проЗд ще си остана. ;)


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Юни, 2005 12:01 pm Пон 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
8) След като не ти се гледат сериозни филми..последната "простоийка" която гледах,беше G.O.R.A... :) Може и да ти хареса,аз лично принципно не бих го харесала,не ми е в стила,обаче когато го гледах,бях леко Image Image..и страшно се збавлявах.Това не значи ,че призовавам към консумация на алкохол,докато гледате филма.. ;)


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Юни, 2005 1:19 pm Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Много обичам да ходя на кино и новите филми ги гледам на голям екран, ако сваря. Ама в "Арена" не дават да къркаш, та трябва да си седиш трезв като репичка. :taz: Дават само :pop: и :pepsi: .

Ама когато пропусна някой филм на кино, си го взимам на касетка. И тогава има :jump2:


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Юни, 2005 1:20 pm Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Лудетинке, тия емотикончета от где са?


 Profile  
 
Сготвено на: 13 Юни, 2005 3:32 pm Пон 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Една програмка-GetSmile ,изтеглих си последната версия + ъпдейт.Мисля ,че я има в Data.bg.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 12 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB