Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 7:07 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 17 мнения ] 
Message
Сготвено на: 26 Сеп, 2005 10:15 am Пон 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Окт, 2004 10:37 am Сря
Мнения: 470
Всички рецепти са ми на РС-то разделени на категории и подкатегории. А тези които вече съм опитала качвам в Домашен кулинар ХР


 Profile  
 
Сготвено на: 30 Сеп, 2005 5:20 pm Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 10:19 pm Нед
Мнения: 120
Location: София
Hi!
Това с търсенето на рецепти по разни книги е толкова тегава работа, че просто не ми се разказва. Затова с MR.LAZY се заехме да ви предложим този сайт, който, като гледам как върви, с този прекрасен форум, сам си става едно прекрасно място, където всеки да си пуска любимите рецепти и така не само той, но и всички останали ще могат да ги ползват и изпробват. Е, ще се опитаме да ги подреждаме и класифицираме, за по-лесно търсене и т.н., но преди всичко първо трябва да качим кой каквото има, като рецепти, пък другото е лесно...
И така, дерзайте, приятели и успех!


 Profile  
 
Сготвено на: 05 Яну, 2006 6:12 pm Чет 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 28 Юли, 2005 9:52 am Чет
Мнения: 98
Location: Варна
И при мен са двата стандартни начина-дебела, кожена тетрадка, да утрае поне в следващите 10 поколения, и в компютъра. И мам обаче и милион листчета, които ги прибирам в подвързията на тетрадката, с надеждата някой хубав ден да ги припиша. Само че този ден все не идва, а с времето мастилото се размазва и сигурно накрая няма и да се четат. Иначе имам една фамилна ценност-тетрадка от преди 2 поколения-на сестрата на дядо ми. Това са рецептите на някогашния варненски хайлайф-аз ги чета повече като художествена литература, всички са много трудоемки и в количества за родова трапеза.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 17 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB