Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 9:39 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 18 мнения ] 
Message
Сготвено на: 20 Окт, 2005 2:45 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
По принцип не си падам много по риалити шоу, но това е направено с много мисъл и пари, разбира се. Единствената ми забележка е, че можеха да намерят малко по-Ентелигентни и красиви красавици. От екрана се създава впечатлението, че хубавите жени задължително са прости, което не е вярно. Върхът на тъпотията беше, когато пратиха мацките в библиотеката и трябваше да намерят пет книги. Една от тях намери една книга в два екземпляра, но различни издания и умно попита: Как може двама автори да напишат книги с еднакви заглавия?

Вашите коментари по темата?


 Profile  
 
Сготвено на: 20 Окт, 2005 3:01 pm Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Снощи се загледах малко, но не проследих цялото предаване. Не знам за какво риалити шоу може да се говори, когато всичко ми стои ужасно нагласено. Снимано е през лятото, както си пролича от епизода с масажирането на дамски гръбчета на басейна.

Ама че крас(т)авиците са не са от най-умните си пролича и по това, че една кака не можа да отговори на въпроса къде е гръмнала първата пушка на Априлското възстание.


 Profile  
 
Сготвено на: 20 Окт, 2005 3:17 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
MR.LAZY написа:
Една от тях намери една книга в два екземпляра, но различни издания и умно попита: Как може двама автори да напишат книги с еднакви заглавия?

Вашите коментари по темата?


:rthf: :rthf: :rthf:
И лафа за Достоевски..хи хи хи
Убиха ме направо!
Иначе съм съгласна и с двамата ,красавиците са на моменти отчайващо тъпи.. :roll: не знам дали е нагласено..все пак те са на по 20-ина години.вижда ми се невъзможно да забравиш цялата информация от училище само за 1 година.. :roll: и то най-важното.В крайна сметка не ги питат за години..а съвсем елементарни въпроси.. :shock: .
От друга старана ,една жена която пракарва 5 часа на ден в подържане на външния си вид.. :mrgreen: :mrgreen: явно не и остава време да развива интелекта си!! :idea:

Малко Допълвам ,защото в последствие се сещам..все още не мога да повярвам че някой не знеа какво е НДСВ("НДСВ- Народно сдружение на свободата и вярата..." :) ),БАН,От къде извира Марица,да не запомниш елементарна дума като "геодезист", или никога да ни чувала какво енцефалограма..ха ха ами ъгълъ от 180 градуса..хо хо и да не може да се оправиш в една тоолкова малка библиотека!!!..незнам.
Не вярвам,че има толкова тъпи жени!Според мен се преструват за да се вместят в рамката на шоуто! :)


"В един камион пуйки има повече мозък и възможност за стабилно мислене от всичките тези взети на куп."-това го прочетох в един друг форум като коментар към предаването!! :)


Last edited by ludetina on 20 Окт, 2005 3:58 pm Чет, edited 1 time in total.

 Profile  
 
Сготвено на: 20 Окт, 2005 3:51 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Алеко написа:
Не знам за какво риалити шоу може да се говори, когато всичко ми стои ужасно нагласено. Снимано е през лятото, както си пролича от епизода с масажирането на дамски гръбчета на басейна.
Риалити в смисъл, че участват реални хора, а не артисти например. Доколко е риалити, въпреки че не се излъчва пряко е друг въпрос.

Все пак си мисля, че точно такива недоразумения карат хората да се забавляват. Виж, какво му харесват на Големия брат, честноказано не знам. Но явно на запад, е започнало да омръзва този тип шоу, щом са решили да пуснат сценарий при който водещия ще взима наркотици и ще прави секс пред родителите си. Ужас!


 Profile  
 
Сготвено на: 20 Окт, 2005 4:00 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Водещият ли каза? :roll:
Мен Брадъра също не ме влече принципно..само по Недялко си падах,но сега него го няма и ...


 Profile  
 
Сготвено на: 20 Окт, 2005 4:03 pm Чет 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Алеко написа:
...Ама че крас(т)авиците са не са от най-умните си пролича и по това, че една кака не можа да отговори на въпроса къде е гръмнала първата пушка на Априлското възстание.

Това и аз не го знаех :oops:
Ама съм изчела всичко на Достоевски/й :mrgreen: Това прави ли ме по-малко тъпа?


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Окт, 2005 9:20 am Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
biskvitka написа:
Алеко написа:
...Ама че крас(т)авиците са не са от най-умните си пролича и по това, че една кака не можа да отговори на въпроса къде е гръмнала първата пушка на Априлското възстание.

Това и аз не го знаех :oops:
Ама съм изчела всичко на Достоевски/й :mrgreen: Това прави ли ме по-малко тъпа?


Хи-хи! Когато се запознах с буля, не бях прочел и ред от Достоевски. А тя ми рече, че не би могла да обича човек, който не е чел Достоевски. И вижте какво се случи - вече 10 години брак.


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Окт, 2005 9:42 am Пет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Алеко написа:
Хи-хи! Когато се запознах с буля, не бях прочел и ред от Достоевски. А тя ми рече, че не би могла да обича човек, който не е чел Достоевски. И вижте какво се случи - вече 10 години брак.
A, бе ти нямаш ли си друга работа. Сега току виж Бисквитката ме напуснала, щото не съм прочел нито ред от Достоевски. Пък за първата пушка също не знаех. Което значи, че съм красавец :mrgreen: :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Окт, 2005 10:23 am Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
MR.LAZY написа:
Алеко написа:
Хи-хи! Когато се запознах с буля, не бях прочел и ред от Достоевски. А тя ми рече, че не би могла да обича човек, който не е чел Достоевски. И вижте какво се случи - вече 10 години брак.
A, бе ти нямаш ли си друга работа. Сега току виж Бисквитката ме напуснала, щото не съм прочел нито ред от Достоевски. Пък за първата пушка също не знаех. Което значи, че съм красавец :mrgreen: :lol:


А ти къде си блял в час по история? Сигурно по някоя съученичка, а? :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Окт, 2005 11:08 am Пет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Алеко написа:
А ти къде си блял в час по история? Сигурно по някоя съученичка, а? :mrgreen:
Да имаш свободно легло у вас за пренощуване?


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Окт, 2005 1:38 pm Пет 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 20 Апр, 2005 3:31 pm Сря
Мнения: 634
Location: До училището и детската градина
То по ваше време не се ли учеше в училище Достоевски ?? Колкото до предаването ... Гледах само един път .. и моето мнение е "...Es geht.. "


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Окт, 2005 1:59 pm Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
MR.LAZY написа:
Алеко написа:
А ти къде си блял в час по история? Сигурно по някоя съученичка, а? :mrgreen:
Да имаш свободно легло у вас за пренощуване?


Имам, ама няма дюшек и ще трябва да лежиш на гола пружина. :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Окт, 2005 3:29 pm Пон 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
:) В анонса видях ,че тази седмица ще месят баници.. :lol: .Във вторник ли го даваха или днес ще бъде? :oops:


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Окт, 2005 4:09 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
ludetina написа:
Във вторник ли го даваха или днес ще бъде? :oops:
Вторник и сряда от 20 часа по бтв-то


 Profile  
 
Сготвено на: 24 Окт, 2005 4:10 pm Пон 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
:) Мерси,много,този епизод непременно ще го гледам! :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 07 Ное, 2005 3:36 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
ludetina написа:
:) Мерси,много,този епизод непременно ще го гледам! :mrgreen:
Гледахте ли месенето на баници? Девойките се справиха. Макар и да бяха доста дебели корите, като за първи път наистина изглеждаха добре. Явно, обаче, че най-много ги бива да си показват НВД-тата :mrgreen:.


 Profile  
 
Сготвено на: 07 Ное, 2005 3:47 pm Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
MR.LAZY написа:
ludetina написа:
:) Мерси,много,този епизод непременно ще го гледам! :mrgreen:
Гледахте ли месенето на баници? Девойките се справиха. Макар и да бяха доста дебели корите, като за първи път наистина изглеждаха добре. Явно, обаче, че най-много ги бива да си показват НВД-тата :mrgreen:.


По-скоро НВЦ-тата. :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 07 Ное, 2005 4:54 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Добре де, и двете...


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 18 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB