Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 17 Апр, 2024 2:42 am Сря

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 15 мнения ] 

Празничните ястия ги приготвяте
С това което ви се намира в хладилника 0%  0%  [ 0 ]
Правите подобен списък на продуктите и започвате да обикаляте супермаркетите и деликатесните магазини 91%  91%  [ 10 ]
Предлагате на всеки един от участниците да приготви нещо 9%  9%  [ 1 ]
Total votes : 11
Message
Сготвено на: 30 Ное, 2004 8:07 pm Вто 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
М-м-м-да... Значи и тази година ще минем без артишок :-? Нищо, ще уважим добрите стари печурки. Те, милите, заместват толкова много продукти в почти вегетарианското ни меню, че напълно заслужават званието 'герой на труда' ;) Глезотиите ги оставяме за по-добри времена...


 Profile  
 
Сготвено на: 23 Мар, 2005 1:34 pm Сря 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Ще ме прощавате, че сега отговарям на анкетата, но съм отскоро тук. А и наближава Великден, така че всъщност въпросът е пак актуален.

Задължително си правя списък с необходимите продукти и отивам в Билла или Метро. Хит не съм посещавал, а от Фантастико не съм особено доволен. А от бакалията отсреща (живея в центъра на София и около нас има поне три бакалии) пазарувам за ежедневни нужди - яйца (винаги пресни), хляб (едни страхотни ръжено-пшенични хлебчета, които можеш да изядеш на един дъх :oops: ), сирене, кремвирши, бира и пр...


 Profile  
 
Сготвено на: 08 Май, 2005 9:30 pm Нед 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 30 Апр, 2005 10:03 pm Съб
Мнения: 303
Location: Варна
:roll: Здравейте!Завиждам ви,че имате много супери и право на избор.Ние във Варна си имаме само метро.Но вече рядко ходим там само ако има промоция за някои стоки.Веднъж взех луканка карловска вакум и сирене и като ги отворих направо в кофата.Пазаря от хранителен супер Макао.Има паркинг,обслужването е добро,купуваш това което точно си избереш и е винаги прясно.Пазарувам веднъж в седмицата или преди празник.Плодовете и зеленчуците от колхозния пазар до нас но от приятели.Поне за сега това за което съм платила е било добро.Кафето също меля само на едно място.Вземам по 500гр.,а за 1кг ти подаряват чаша.Е вече имам десет чаши.От кварталните магазини купувам само хляб.Бирата,безалкохолното и мин.вода са ми на доставка по телефона.За определени неща прескачам и до хранителните борси.Пишете за разни екзотични неща...завиждам ви.Дано и при нас построят някой друг супер за да има конкуренция.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 15 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB