Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 17 Апр, 2024 2:48 am Сря

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 11 мнения ] 
Message
Сготвено на: 25 Ное, 2004 3:05 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Някой знае ли каво трябва да си инсталирам на Mozilla-та (с новата съм ) за да ми бъдат анимирани картинките?След като си преинсталирах новия Widows , сложих новата Mozilla картинки, които преди се движеха ..вече не го правят.. :( .Мъжът ми ме отряза ..нямало да се занимава повече с Widows да се оправям сама.. :evil:


 Profile  
 
Сготвено на: 25 Ное, 2004 3:52 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Виж в tools->web features дали чек-бокса на load images e цъкнат.
Ако не ви мнго привързана към Мозилата, бих ти препоръчал Avant Browser. Той е надстройка на Internet Explorer, но е с доста подобрения и има функции за които всички браузери могат да завиждат. Аз го плзвам от няколко месеца и досега не забивал сериозно (за разлика от ИЕ). Може да го изтеглиш от тук.
Напълно безплатен и без реклами и други простотии.


 Profile  
 
Сготвено на: 25 Ное, 2004 4:43 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Да,чекнато е ..за този браузър ,който предлагаш не съм чувала нищо..а към Mozilla и Опера съм силно привързана ..IE не съм ползвала поне 2 години и нямам никаво намерение :evil: ..
Ще се поровя още малко и ако не стане нищо явно ще се "моля" на прекрасния ми съпруг да го оправи..Какви ги говоря по скоро ще си изям ушите от колкото да си призная ,че не мога да се справя... :evil:
Мерси все пак...ще се поразровя по упорито.. :) ;)


 Profile  
 
Сготвено на: 25 Ное, 2004 5:53 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Явно не от от браузъра..преди малко зардеих въпросните страници с IE и пак не тръгнаха картинките... :-?


 Profile  
 
Сготвено на: 25 Ное, 2004 5:59 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Коя версия на уиндоус използваш?


 Profile  
 
Сготвено на: 25 Ное, 2004 6:03 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
XP 1 Edition...s 2 ммного се ядосвах и го разкарах.. :evil: .


 Profile  
 
Сготвено на: 25 Ное, 2004 7:45 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Сложи ли му service pack 2? Не разбрах какво си махнала, но имай предвид, че сървиз пак-ът е от особено значение за сигурността и някои бъгове по самия уиндоус. Ако и след SP2 не тръгне, сети се нещо по настройките, което си правила и т.н.


 Profile  
 
Сготвено на: 26 Ное, 2004 12:21 pm Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Уф ,пак съм бляла някъде и съм писала....нерзбрано..значи имах service pack 1,но се омаза нещо (работи си без проблеми 4-5 месеца) ,сложих му service pack 2,обаче тогава стана това с троянците..и един Creativе омаза нещо кодеците ,a нали се правих и хакерка .. :head: та доомазах допълнително всичко.. :twisted: и разкарах SP2 .Сега отново съм с SP1..преди всичко описано горе ,картинките се мърдаха (т.е и под SP1 и под SP2)..Рових се снощи в Conto panel-a ,ама нищо не открих..l :cry: ..
Сега се сeщам ..да не от ZoneAlarma? Да не би да има настройка някъде да спира gif-чета?


 Profile  
 
Сготвено на: 26 Ное, 2004 1:26 pm Пет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Опитай в privacy->main-> ad blocking изключи го. В смисъл повече пречи, отколкото помага и да - блокира разни картинки :lol:
Колкото до SP2 - сложи го. Той пък обратно - повече помага, отколкото пречи. Троянците не са влезнали заради него, така че не си :hair:, ами инсталирай. Много е важно да си свалила пак-а от сигурно място, защото е вероятно в самия пак да има вирус!!!


 Profile  
 
Сготвено на: 26 Ное, 2004 1:52 pm Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Аз пак нещо не обясних..не ми се е качил вириса заради SP2 , а защото брат ми ходил в "онези" сайтове и понеже ZoneAlarma постоянно "питал" нещо ,за да се отърве му дал allow и го разкарал.. :evil: :evil:
А сега за emoticons ,направих го това..и сега някои се движат други не тези ...(специално тези на този форум не )..тези основните напр. смеещото се човече :lol: не се смее.. :-?
Под IE тръгнаха обаче..сега остава да разчовъркама Мozilla-та.. :idea: :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 26 Ное, 2004 2:39 pm Пет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 03 Юни, 2004 4:24 pm Чет
Мнения: 1472
Location: София
Image
Тръгна...пуснах по стара версия (0.9) и готово!!
Мерси много за напътствията и съпричастността към "големия " ми проблем! :kiss:


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 11 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB