Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 9:02 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 
Message
Сготвено на: 16 Окт, 2006 6:44 pm Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 11 Окт, 2006 12:26 pm Сря
Мнения: 85
Location: София
Ресторантчето се казва "Хуан-нан"и се намира в кв.Младост 3 .Добро заведение с умерени цени и добро обслужване.Много добре приготвят задушени зеленчуци и салатка от соеви кълнове със соев сос.Обикновенно е пълно но винаги се намират места като отиде човек там.И ми направи впечатление че поне видимо е чисто заведение в сравнение с други китайски знайни и незнайни ресторантчета. :roll: :roll:


Единственият китайски ресторант, в който смея да консумирам е този на ул.Ивайло-там препоръчвам-свинско,свинско с гъби и ориз с яйца и зеленчуци,т.е. всичко, което се доближава до нашата кухня. Супата от водорасли прилича на измит аквариум, не посмях да я изпробвам на вкус, но излязох жива и здрава от там и беше вкусно и много евтино. Докато след като месец храних кучето ми с китайска манджа за вкъщи (по липса на печка), напазарувана от квартални китайци, то получи бъбречна криза и китайският ми период отзвуча завинаги.....


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Окт, 2006 7:19 pm Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
телец написа:
Единственият китайски ресторант,в който смея да консумирам е този на ул.Ивайло-там препоръчвам-свинско,свинско с гъби и ориз с яйца и зеленчуци,т.е. всичко, което се доближава до нашата кухня.Супата от водорасли прилича на измит аквариум, не посмях да я изпробвам на вкус,но излязох жива и здрава от там и беше вкусно и много евтино.Докато след като месец храних кучето ми с китайска манджа за вкъщи(по липса на печка),напазарувана от квартални китайци,то получи бъбречна криза и китайският ми период отзвуча завинаги.....


Е, че как няма да получи бъбречна криза горкият пес, когато му сервираш негов събрат?! :mrgreen:

Но сериозно по темата - за мен има два китайски ресторанта (май е ставало дума за тях тук във форума): този в "Славянска беседа" и този срещу Руската църква.


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2006 9:06 am Вто 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
телец написа:
...месец храних кучето ми с китайска манджа за вкъщи(по липса на печка),напазарувана от квартални китайци...

Във вашия квартал (или в магазините, в които пазаруваш) не продават ли храна за кучета? :roll:


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Окт, 2006 12:14 pm Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 11 Окт, 2006 12:26 pm Сря
Мнения: 85
Location: София
biskvitka написа:
телец написа:
...месец храних кучето ми с китайска манджа за вкъщи(по липса на печка),напазарувана от квартални китайци...

Във вашия квартал (или в магазините, в които пазаруваш) не продават ли храна за кучета? :roll:

Специално това куче от бебе не понася кучешка храна-от Чапи изпуска газове, а другите-било Педигрии,било български-не ги близва.Сега в момента е на пуешко с ориз.А китайско му давах, защото за разлика от мен, си пада по дървесните гъби.....Сега да не скочат природозащитните организациии-споко!Храня си кучето както трябва-без сол,с кокали и месо,предимно ориз, понякога фиде,а от зеленчуците-моркови и рядко чушка, а всичко останало в ограничени размери.....и така вече14години.


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Окт, 2006 10:53 am Сря 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
Заинтригувана съм, що за порода е това куче?
По повод на ресторантите пробвай Славянска беседа, гарантирам и аз, заедно с Алеко за качеството и уюта:)


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Окт, 2006 5:11 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 11 Окт, 2006 12:26 pm Сря
Мнения: 85
Location: София
Куцо пиле написа:
Заинтригувана съм, що за порода е това куче?
По повод на ресторантите пробвай Славянска беседа, гарантирам и аз, заедно с Алеко за качеството и уюта:)

Ако ми се карат после, че си говорим за кучета, ти си ВИНОВЕН! :P
Кучето е хаджидимитровска подобрена порода,но са ме спирали по улиците да ме питат ,откъде този "бусерон".Като го прибрах от 1вход приличаше на голям хамстер,сега обаче си има вкус и табиети,кажи после, че само гените били важни...... :)


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB