Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 10:19 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 14 мнения ] 
Message
Сготвено на: 17 Дек, 2006 7:52 pm Нед 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Както всички знаете (или пък не) Коледа наближава, а с нея и традицията да се дават подаръци. Та, на въпроса. Дайте идеи за подаръци за дечица: момиченце на 11 години и момченце на 6 и ако има някакво значение - брат и сестра.

Разбира се може да подхвърлите идеи за подаръци и на по-дръти момченца и момиченца. Паричен ресурс - силно ограничен :mrgreen:. Ха, сега да ви видя!

П.П. Подаръци от типа "Нищо, но от сърце" не вършат работа.


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Дек, 2006 8:06 pm Нед 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
В такива случаи ние никога не прояваваме самоинициатива - мъчим родителите им или други близки с необходимия брой разпити. :twisted: И когато си признаят какво им е интересно на децата в момента - хукваме по магазини и базари и преценяваме на място. :head:


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Дек, 2006 11:44 pm Нед 

Готвач

Offline
Готви от: 06 Дек, 2005 7:08 am Вто
Мнения: 738
http://ginokardia.com/
http://gobcon.hit.bg/
по магазинчетата има за по 5-6-7 лева комплекти с конците и цветна картинка щампирана направо върху панамата - така не се налага да се гледа постоянно схемата с гергелеците и заврънтулките, с които се обозначават различните оттенъци.
За малкия мъж - автомобилче на кабел или радио( малко по-скъпи са).


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Дек, 2006 12:49 am Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Yosife, ама ти сериозно ли за гоблените за 11-годишно момиченце?


Last edited by MR.LAZY on 18 Дек, 2006 11:07 am Пон, edited 1 time in total.

 Profile  
 
Сготвено на: 18 Дек, 2006 9:17 am Пон 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
На мен гоблените ми харесаха, особено от втория линк, само че аз започнах да се интересувам от тези неща, след като "прехвърлих" тридесетте :oops:


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Дек, 2006 9:55 am Пон 

Готвач

Offline
Готви от: 06 Дек, 2005 7:08 am Вто
Мнения: 738
Съвсем сериозно. Това е хитът на Коледните и НГ подаръци за невръстни девойки у наше село, даже скоро имаше изложба на каки-лели-баби, която се възрадва на небивал интересТ :mrgreen:
Има модели, които после могат да се зашият на някоя дрешка като емблема.
Абееее, аз по трудово 5-6 клас колко кръстчета съм направил по тая пуста панама :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Дек, 2006 11:08 am Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Мисля, че в нашия случай няма да мине номера с гоблените.


Last edited by MR.LAZY on 18 Дек, 2006 12:42 pm Пон, edited 1 time in total.

 Profile  
 
Сготвено на: 18 Дек, 2006 11:10 am Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 14 Апр, 2006 6:58 am Пет
Мнения: 224
Location: Стара Загора
Ами най-добре се консултирайте с родителите. То в днешно време децата от какво ли не се интересуват...
Ама момичето на 11 си е направо пуберче вече - нещо от рода на парфюмерията и козметиката май ще я зарадва повече. Дезодорант, парфюмче, гланц за устни... Дрешките вече също много ги впечатляват. ;)
За юнака... - май нинджите пак са на мода, ама да кажат тези с по-малките деца. Всичко, което е свързано с текущите детски филми по телевизията обикновено е много актуално за тях, ама вече не съм в час кои са те.
Ние сме вече на по-друго ниво... :mrgreen: :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 19 Дек, 2006 8:27 pm Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 11 Окт, 2006 12:26 pm Сря
Мнения: 85
Location: София
MR.LAZY написа:
Дайте идеи за подаръци за дечица: момиченце на 11 години и момченце на 6 и ако има някакво значение - брат и сестра.
За каката -GSM - има евтини промоции, ако пък си имате и не искате нов, зависи от какво се интересува....в коя сфера са интересите й? Но при всяко положение-дрешки, разни козметики (които аз хич не толерирам) и книжарски стоки-несесери с Туикс, химикалки и т.н. А би могло и нещо за душата-примерно кошница пълна с дискове с музика според вкуса й, вкусни бонбини или коледни сладки,някой дневник(продават ги по лъскавите книжарници с катинарче),неща в този дух и голяяяма коледна панделка.А има и хубави пъзели.

За 6-годишния юнак-нинджите ги има, ама дъщеря ми на 4-си пада по тях. А за 6 годишни момчета-хубава компютърна игра! Моето съседче на 7-това иска, а и 1 маски на Дарт Вейдър, но пък те са скъпи - 95 лв .Защо не го накараш малкия да напише писмо на дядо Коледа? Тъкмо ще имаш избор!

Аз пък търся статив -истински за малка художничка, летни кънки на 4 колела-от 27-30 номер, много ми се иска и първият брой на книгата на Мадона, но се е изчерпала-има я само на руски.


 Profile  
 
Сготвено на: 19 Дек, 2006 10:43 pm Вто 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Дечицата са братови, така че вариантът с писмото и питането отпада.


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Дек, 2006 10:21 am Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
телец написа:

Аз пък търся статив -истински за малка художничка, летни кънки на 4 колела-от 27-30 номер, много ми се иска и първият брой на книгата на Мадона, но се е изчерпала-има я само на руски.


Такива стативи гледах вчера в "Слънчоглед" - магазин за всякакви художнически пособия. Намира се на "Иван Вазов", точно срещу моя прозорец. :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Дек, 2006 12:28 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Aleko, ти да нямаш призвание, за което не знаем? :P


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Дек, 2006 2:57 pm Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Призвания всякакви!


 Profile  
 
Сготвено на: 23 Дек, 2006 10:58 am Съб 

Дегустатор

Offline
Готви от: 11 Окт, 2006 12:26 pm Сря
Мнения: 85
Location: София
Алеко написа:
телец написа:

Аз пък търся статив -истински за малка художничка, летни кънки на 4 колела-от 27-30 номер, много ми се иска и първият брой на книгата на Мадона, но се е изчерпала-има я само на руски.


Такива стативи гледах вчера в "Слънчоглед" - магазин за всякакви художнически пособия. Намира се на "Иван Вазов", точно срещу моя прозорец. :mrgreen:

БЕЗКРАЙНО ти благодаря!


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 14 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Bing [Bot] и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB