Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 8:37 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 9 мнения ] 
Message
Сготвено на: 11 Яну, 2007 8:08 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 11 Окт, 2006 12:26 pm Сря
Мнения: 85
Location: София
гоце написа:
Уважаеми, колеги моля за помощ; даите ми някаква реална оценка за верига пицарии МИС КАПРИЗ. качество обслужване. хигиена.

В Мис Каприз на Кр.село е чисто,тоалетните също, има салон(реален)за непушачи и много приличен за пушачи.Тоалетните сравнително масовото ниво са чисти.Бисквитената им торта е супер,домашнити спагети също.Цените примерно спрямо Лучано са по-високи,горе долу като на сладкарница НЕДЕЛЯ-със сервитьори.Преди 20години мой познат работеше в Мис Каприз при ЛИЛяна ДИмитрова и каза, че от тогава не ядял пици,като виждал как и с какво ги правят(но все си мисля, че просто не е виждал останалите пицарии...)Това е пълната ми информация по темата.Успех!


 Profile  
 
Сготвено на: 11 Яну, 2007 8:48 pm Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
телец написа:
гоце написа:
Уважаеми, колеги моля за помощ; даите ми някаква реална оценка за верига пицарии МИС КАПРИЗ. качество обслужване. хигиена.

В Мис Каприз на Кр.село е чисто,тоалетните също, има салон(реален)за непушачи и много приличен за пушачи.Тоалетните сравнително масовото ниво са чисти.Бисквитената им торта е супер,домашнити спагети също.Цените примерно спрямо Лучано са по-високи,горе долу като на сладкарница НЕДЕЛЯ-със сервитьори.Преди 20години мой познат работеше в Мис Каприз при ЛИЛяна ДИмитрова и каза, че от тогава не ядял пици,като виждал как и с какво ги правят(но все си мисля, че просто не е виждал останалите пицарии...)Това е пълната ми информация по темата.Успех!


Кхм... кога преди 20 години е имало Мис Каприз?


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 9 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB