Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 7:05 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 
Message
Сготвено на: 01 Мар, 2007 10:23 am Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Вчера попаднах на този блог и много ми хареса как е написано и описано това музикално недоразумение на телевизионния ефир.

Не знам дали беше случайно или нарочно, но постоянното объркване на Йорданка Христова с Маргарита Хранова, Кичка Бодурова и Силвия Кацарова е много симпатично.

Анализът на музикалните качества на т.нар. комисия е блестящ. Просто няма какво да добавя повече. Четете и се забавлявайте.


 Profile  
 
Сготвено на: 01 Мар, 2007 10:36 am Чет 

Готвач

Offline
Готви от: 06 Дек, 2005 7:08 am Вто
Мнения: 738
Едва ли участниците в конкурса са знаели кой ще е в комисията, която ще ги оценява( като изключим Славчо, което си е ясно защо).

Но са се явили ДОБРОВОЛНО и с мерак и хъс, което означава най-малкото че са съгласни да бъдат оценявани.

Имаше едно "Тромбата на Вили" - комисията беше тричленка, Вили Казасян даже не коментираше а просто промучаваше с една файтонджийска тромба.

Та който се плаши от мечки нека не ходи в гората :mrgreen:

Всъщност не знаем мнението на участниците за комисията и дали са съгласни с решенията й, не че има значение - те плащат музиката 8)


 Profile  
 
Сготвено на: 01 Мар, 2007 12:18 pm Чет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
Да, а бай Шиле Попйорданов има сведения, че ЦРУ е съсипало "Мелодия на годината". :mrgreen:

Форматът на предаването е точно като американския. Слави е в ролята на Саймън Кауъл, който го е измислил, притежава авторските права и се държи по този начин.

Ето тук.


 Profile  
 
Сготвено на: 01 Мар, 2007 6:33 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
А бе знаели са. Комисията я обявиха още преди кастинга. Не мисля, че авторът на блога е участвал в кастинга.

Форматът може да е същият, но не видях кънтри певица в журито :mrgreen:. Пък и нямам намерение да заставам на ничия страна. Просто коментарът за предаването ми хареса.


 Profile  
 
Сготвено на: 06 Мар, 2007 12:56 pm Вто 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 22 Окт, 2006 3:18 pm Нед
Мнения: 303
Location: Кофтинброд
От това,което видях до сега,ми направи впечатление,че децата с истински талант в пеенето биват категорично отхвърляни.Търсят се някакви по-атрактивни персони ,които се очаква да направят шоуто,явно.Защото тези,които си го могат,просто си го могат и едва ли ще се толкова интерсни.


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Мар, 2007 12:53 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
По неволя се налага да гледам всяка вечер предаването (един ТВ в къщата) и ми прави впечатление, че Слави и компания доста завиждат на хората, които могат повече от тях (разбирай - пеят по-добре). И ми става особено весело, като кажат "Песента, която сте избрали, не Ви подхожда". Това да не е дреха, бе! Нали затова са измислени кавърите, да изпееш дадена песен по различен начин.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB