Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 3:28 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 
Message
Сготвено на: 15 Мар, 2007 4:48 pm Чет 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 11 Дек, 2006 1:14 pm Пон
Мнения: 36
Аз също съм съгласен с мнението на mr.Lazy и при мен в кварталните магазини е ужасно зле.Стоката е залежала винаги.Няма почти никакъв избор от стока да не говорим ,че не ти дават нищо да разгледаш като хората както е в Била например където ходя често. Отделен въпрос е ,че трябва много внимателно да си припомням математиката като пазарувам защото продавачката се прави на отнесена и гледа да си докара някой лев и от мен. :lol:


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Мар, 2007 5:16 pm Чет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Нашето квартално дюкянче, Бог да го прости (затвори преди няколко дни), беше много добре заредено и стоката винаги е била пресна. Понеже е срещу прозорците ни, всеки ден виждах как го зареждат с всякакви продукти. От ранна сутрин до към обяд се изреждаха поне 5-6 различни бусчета.

Обслужването също винаги беше на ниво, макар че ЗМ веднъж нещо имаше проблем с една продавачка, която скоро след това напусна или беше напусната. Но лично аз не съм имал никога оплаквания.

Всъщност като потребител съм доста напред с материала и не позволявам някой да си прави гаргара с мен, нито в хранителни магазини, нито пък при ползването на разни услуги. Но това е наистина въпрос на лична нагласа. Човек трябва да е готов да се сдъвче с управители, с нелюбезни продавачи или чиновници и т.н.

И накрая един съвет: Прочетете закона за защита на потребителя и вижте какви права имате. Ако се чувствате ощетени, обадете се на Мигленка! :mrgreen:


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB