Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 6:58 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 61 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2, 3
Message
 Рецепта: Храна за офиса
Сготвено на: 05 Юни, 2007 4:40 pm Вто 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 16 Ное, 2006 3:03 pm Чет
Мнения: 85
Location: София
:) :lol: Нееее....
Имам предвид, че се опитвам да променя почти всичките си навици - и хранителни и двигателни и с това да посмъкна някой друг грам и наблягам най-вече на салати, таратор, зеленчуци. Опитвам се да избягвам хляба и поради тази причина предпочитам месо със зеленчуци пред сандвичи в офиса.
Ама е трудна работа :( Мнооого трудна! :roll:


 Profile  
 
 Рецепта: Храна за офиса
Сготвено на: 05 Юни, 2007 8:09 pm Вто 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Особено това мъкнене на буркани...


 Profile  
 
 Рецепта: Храна за офиса
Сготвено на: 06 Юни, 2007 10:22 am Сря 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 16 Ное, 2006 3:03 pm Чет
Мнения: 85
Location: София
:) Мъкненето е най-малкият дерт! :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 26 Юли, 2007 4:50 am Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 26 Юли, 2007 4:45 am Чет
Мнения: 1
Здравейте всички, наистина има голямо разнообразие от варианти и предложения, както можем да видим в тази тема.
Аз искам да ви предложа моя вариант, а именно: премахнато. Можете да си поръчате по всяко време :) Дори сега като съм нощна смяна и си поръчах от тях. Наистина е вкусно и бързо :P


 Profile  
 
Сготвено на: 26 Юли, 2007 12:20 pm Чет 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
sblyahoff написа:
Аз искам да ви предложа моя вариант, а именно: премахнато. Можете да си поръчате по всяко време :) Дори сега като съм нощна смяна и си поръчах от тях. Наистина е вкусно и бързо :P
В темата не става въпрос, откъде можем да си поръчаме храна, а как се изхранваме в офиса и на работното място. Можеше просто да напишеш, че поръчваш храна по интернет.


 Profile  
 
 Рецепта: Храна за офиса
Сготвено на: 28 Сеп, 2007 10:44 am Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
я, и аз да се изкажа по темата, че с моят начин на хранене, да намери човек нещо за ядене извън къщи, може да се окаже голямо приключение ;) Макар че имаме стол, в който се старят да има разнообразие и вегетарианска храна, оттам обикновенно си поръчвам само прясно приготвена салата (правят ми я специално защото не искам вътре да има разни животинщини и мазнини). Иначе редовно нося от вкъщи останалото - приготвени зеленчуци, по някоя безглутенова тестена приумица, ако имам и ако реша че ще съм гладна или че няма да ми се ходи до стола, слагам и малко от някоя белтъчна манджа (леща, грах, нахут...) Напоследък обаче си нося предимно кълнове, които добавям в салатата. Винаги имам и сурови ядки за добавка и баланс на менюто. Отделно купувам по 2 кг разни плодове и за 5-те дена в офиса си ги изяждам като сутрешна или следобедна закуска. Когато обаче съм в движение, имам срещи по цял ден или преговори, си нося сушени плодове, ядки и черен шоколад (заемат много малко място и няма шанс да се разлеят и омирашат чантата!). Това са неща, които могат да се хапват във всяка почивка и спасяват положението през деня. Ако пък имаме обедна почивка, знам кои заведения в центъра предлагат салатки по мой вкус и могат да ги сервират за 10 мин. А когато ножът опре до кокъл, намям никакво време, а съм гладна - един банан си остава класическото спасение (продават се почки навсякъде и във всеки сезон, не изискват миене, не текат и не капят, и са доста засищащи, макар и бедни на витамини)


 Profile  
 
 Рецепта: Храна за офиса
Сготвено на: 28 Сеп, 2007 11:48 am Пет 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
Невероятно, но по случайност мога и аз да се изкажа по темата. Невероятно, защото по принцип ям след залез слънце :lol:
Та, в понеделник и вторник бях на корпоративно обучение извън офиса и си имахме целодневен кетъринг: сладки, соленки за закуска, топли (почти) манджички за обяд, плюс тортичка. Единият обяд беше пилешки филета-пържолки с картофи соте, вторият печени пъстърви пак със същите картофи, плюс свежи салатки. Не вярвах, че мога два поредни дни да закусвам, обядвам, че и да вечерям, но оцелях без да прекарам следобедите разплута и заспала на някой диван 8)
особено съм доволна от рибното блюдо, тъй като остатъците ги събрах в любезно предоставена торбичка и направих пир на котараците. Язък, че не се сетих да обиколя масите на колегите, децата щяха да плюскат поне два дни :mrgreen:


 Profile  
 
 Рецепта: Храна за офиса
Сготвено на: 28 Сеп, 2007 12:24 pm Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Куцо пиле написа:
... Язък, че не се сетих да обиколя масите на колегите, децата щяха да плюскат поне два дни :mrgreen:


И кво сега? Умряха от глад ли? :mrgreen:


 Profile  
 
 Рецепта: Храна за офиса
Сготвено на: 28 Сеп, 2007 1:41 pm Пет 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
Бе не умряха, ама само едно празнично ядене им осигурих, вместо три, примерно :lol:


 Profile  
 
 Рецепта: Храна за офиса
Сготвено на: 28 Сеп, 2007 5:01 pm Пет 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Горките!


 Profile  
 
 Рецепта: Храна за офиса
Сготвено на: 21 Окт, 2007 1:11 pm Нед 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 30 Яну, 2005 12:46 pm Нед
Мнения: 543
Не ща да си нося храна в офиса. Използвам пролуката от 30 мин. да си си почина и да се откъсна от работата токато ми правят салатката, защото с това обядва.. Иначе един сандвич с кашкавал и краставички, един домат и едно кисело мляко вършат перфектна работа.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 61 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2, 3

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB