Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 18 Апр, 2024 12:11 pm Чет

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 28 мнения ]  Към страница 1, 2  Next
Message
Сготвено на: 21 Май, 2007 9:53 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Днес по новините съобщиха, че Ясен или както е по-изестен - Еднокрачко, и група ентуасиасти, са затрупани в пещера. Засега няма опсаност за живота им и да се надяваме, че всичко ще е наред.

Който е вярващ да се помоли за тях, който не е - да стиска палци всичко да бъде наред.


Last edited by MR.LAZY on 31 Май, 2007 10:14 pm Чет, edited 1 time in total.

 Profile  
 
Сготвено на: 21 Май, 2007 10:07 pm Пон 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 04 Фев, 2007 7:45 pm Нед
Мнения: 9
Location: София
Лошо, лошо. Дано да ги измъкнат по-бързо, че то студ и влага ... :(


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Май, 2007 10:19 pm Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 01 Мар, 2007 11:15 pm Чет
Мнения: 2
Благодаря на този, който пусна съобщението. Стискам палци. Не умея да се моля, но силно се надявам да си свършат работата хората, които могат да помогнат на изпадналите в беда. Моля, съобщавайте за развитието на събитията. :cry:


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Май, 2007 10:36 pm Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 14 Апр, 2006 6:58 am Пет
Мнения: 224
Location: Стара Загора
Стискам палци! Чакам добри новини.
Дано от всичко това остане само спомен, който да разказват след години на внуците си! :-?


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Май, 2007 11:41 pm Пон 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:09 pm Нед
Мнения: 1613
Location: София
Еднокрачко ще се справи, сигурна съм! Чакаме го за следващата сбирка.


 Profile  
 
 Рецепта: Да се помолим
Сготвено на: 22 Май, 2007 12:02 am Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 12 Фев, 2006 5:58 am Нед
Мнения: 2
Location: София
Много ми допада, че тук в този форум всички се чувстват като едно семейство. И затова... веднага стистах палци за Еднокрачко, без да го познавам. А... и все още мога да се моля. Дано! Амин!


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 1:22 am Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 23 Фев, 2007 4:10 pm Пет
Мнения: 1
стискам палци аз макар, че не го познавам!!!!!!!


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 8:28 am Вто 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Спасени са!


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 8:41 am Вто 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 15 Юни, 2005 4:08 pm Сря
Мнения: 144
Location: София
Макар, че не се познавам с Ясен искрено желая всичко да премине без проблеми и да се измъкнат от тази пещера живи и здрави.Съпругата ми има вила на Боснек и не еднократно съм стигал до входа на пещерата.От местни жители знам , че има изход откъм Бояна и са проучени около 18 км.Води се най дълбоката пещера в България.Дано господ съумее да ги запази тези млади хора защото те ще са нужни на семействата си и на това общество.С притаен дъх очаквам развръзката.Още сега отивам да запаля свещичка за здравето и спасението на всички.Нека знаят , че ние сме с тях.


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 8:43 am Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 14 Апр, 2006 6:58 am Пет
Мнения: 224
Location: Стара Загора
http://news.ibox.bg/news/id_175179580
:) :) :)


 Profile  
 
 Рецепта: Бисквитке
Сготвено на: 22 Май, 2007 8:45 am Вто 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 15 Юни, 2005 4:08 pm Сря
Мнения: 144
Location: София
От твойте уста та в божиите уши.Дано това което казваш е вярно.Значи ще можем да си отдъхнем и да сме спокойни за тези млади хора.Трябвада си направят курбан за здраве.


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 8:50 am Вто 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Ей, не се научи това момче, че с това пещернячество само бели си докарва на главата! Слава Богу, че всичко се е разминало!

Ама следващият път като го видя, ще му дърпам ушите! Вече е прекалено дРът, за да прави такива глупости! Не мога да разбера хора, които зорлем си вкарват главата в торбата! Наистина се ядосах! :evil: :evil: :evil:


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 9:25 am Вто 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
Чак сега я видях тая тема :shock: Сутринта чух, че са измъкнати и не само били добре, ами и провизии им останали, браво! Браво и на спасителите.
Инак се налага да се съглася с ГлавРед - твърде авантюристично в такова време, добре, че всичко свърши добре :)


 Profile  
 
 Рецепта: Re: Бисквитке
Сготвено на: 22 Май, 2007 9:27 am Вто 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Фидера написа:
Трябвада си направят курбан за здраве.
Ако трябва да прави курбан за всяка простотия, от която се е измъкнал, няма да стигнат агнетата в София :mrgreen:.

Алеко написа:
Вече е прекалено дРът, за да прави такива глупости!
Хм, предишната седмица беше скачал с бънджи от моста на Витиня и ме убеждаваше и аз да опитам. Откачалка :evil:.


 Profile  
 
 Рецепта: Re: Бисквитке
Сготвено на: 22 Май, 2007 9:42 am Вто 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
MR.LAZY написа:
Фидера написа:
Трябвада си направят курбан за здраве.
Ако трябва да прави курбан за всяка простотия, от която се е измъкнал, няма да стигнат агнетата в София :mrgreen:.

Алеко написа:
Вече е прекалено дРът, за да прави такива глупости!
Хм, предишната седмица беше скачал с бънджи от моста на Витиня и ме убеждаваше и аз да опитам. Откачалка :evil:.


Лелеее, тоя е луд за връзване! Като си дойде майка ми от Германия (тя е психиатърка), ще му уредя час. :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 9:58 am Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 05 Апр, 2007 3:57 pm Чет
Мнения: 2
Location: Варна
радвам се че всички са добре и им пожелавам много здраве и да нямат повече такива премеждия. Възхищавам се на такива хора със дух за приключения аз се движа малко трудно и не мога да изпитам удоволствието от такъв вид занимания но се радвам за свички които могат. успех в начинанията на ясен


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 10:43 am Вто 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
Чак сега разбирам, че блокираните в пещерата са били Ясен и приятели. Радвам се, че всичко е приключило благополучно.
Възхищавам се на хора с такъв дух. Те живеят по друг начин и приоритетите им са други. Тук възрастта е без значение - важно е как се чувстваш.
Здраве, късмет и успех, Ясене.


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 10:47 am Вто 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:09 pm Нед
Мнения: 1613
Location: София
Уф, слава Богу! Алеко, да му издърпаш на Еднокрачко ушите и от нас задето му брахме страха на тоя приключенец :)


 Profile  
 
 Рецепта: Eдва сега
Сготвено на: 22 Май, 2007 1:58 pm Вто 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 23 Апр, 2007 11:03 am Пон
Мнения: 4
Location: София
успях да видя темата, и се включвам с усмивка, защото още сутринта чух, че премеждието е приключило успешно.
Не познавам Еднокрачко, но убедена съм, че и в бъдеще ще продължи с наглед необмислените си постъпки. Когато човек е станал пещерняк, то е ЗАВИНАГИ. И никакви опасности не са в състояние да те спрат да обикаляш пущинака и да експериментираш в други екстремни спортове. А пещернячеството си и екстремно преживяване. Та то е не само обикаляне на пещери. То е и умения в алпинизма, при това на на примитивно ниво. В тази връзка, една от закачките на пещерняците е парафраза на стария като света спор кое е първично - кокошката или яйцето. Пожелавам му здраве и смелост, и късмет!


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 6:10 pm Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 01 Мар, 2007 11:15 pm Чет
Мнения: 2
Леле, хораааа! Кликнах на пожълтената дума ЗДРАВЕ и се надявах да получа допълнителна информация. И попаднах на сайт за малоумници. И аз като оня сбъркан професор Вучков - чета, чета и не вярвам на ушите си! Възможно ли е да има такъв добитък между нас? Прав е един от писалите - това са хора, затъпели от седене по столовете в офисите. Ама чак мозъците им са се сплескали. Е, добре че има хора като Ясен, иначе щяхме още да треперим по клоните или в пещерите и да чакаме да ни дойде редът...


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 6:18 pm Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 06 Май, 2006 9:26 am Съб
Мнения: 329
Сега го гледахме по новините и разбрахме, че той е бил в пещерата. Важното е, че всичко завърши благополучно.


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Май, 2007 10:40 pm Вто 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 08 Окт, 2006 10:42 pm Нед
Мнения: 87
Location: софия
MR.LAZY написа:
Днес по новините съобщиха, че Ясен или както е по-изестен - Еднокрачко, и група ентуасиасти, са затрупани в пещера. Засега няма опсаност за живота им и да се надяваме, че всичко ще е наред.

Който е вярващ да се помоли за тях, който не е - да стиска палци всичко да бъде наред.
ВСИЧКО Е ДОБРЕ КОГАТО СВЪРШВА ДОБРЕ. РАДВАМ СЕ ЗА НОВИНАТА. КОЯТО ЧУХ ТАЗИ ВЕЧЕР.„На този свят няма нищо по-меко и по-слабо от водата. Но да подчини твърдото и неподатливото, тя няма равна на себе си."
Лао Дзъ


 Profile  
 
Сготвено на: 20 Авг, 2007 9:33 pm Пон 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 30 Яну, 2005 12:46 pm Нед
Мнения: 543
Е, благодаря на всички които ме подкрепиха в тая тема и особено на Алеко (как е майка ти? :P ) Аз трудно се отказвам и мога да ви кажа, че е интересно. Даже ви каня да дойдете с нас. И теб Алеко!


 Profile  
 
Сготвено на: 21 Авг, 2007 3:30 pm Вто 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Jasen написа:
Е, благодаря на всички които ме подкрепиха в тая тема и особено на Алеко (как е майка ти? :P ) Аз трудно се отказвам и мога да ви кажа, че е интересно. Даже ви каня да дойдете с нас. И теб Алеко!


Ти май наистина си пощурял? :lol: Как ме виждаш с това голямо купе и този слаб двигател да се катеря по чукарите, а? :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 22 Авг, 2007 11:27 pm Сря 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 30 Яну, 2005 12:46 pm Нед
Мнения: 543
Не бе, братко...Ще ти изберем някоя пещеричка дето да си пълзиш като охлюв километър и половина под земята... :twisted: И няма да се катериш :P


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 28 мнения ]  Към страница 1, 2  Next

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB