Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 18 Апр, 2024 1:40 pm Чет

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 
Message
Сготвено на: 02 Сеп, 2007 3:50 pm Нед 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Днес случайно попаднах на сайта на въпросното заведение. Видя ми се силно скъпарско:

Бьоф Строганов
Задушени жулиени от телешко филе с гъби в лучено-сметанов сос с кедрови ядки и картофено пюре
350 гр 19.99 лв.

Бифтек
Бифтек от домашно кълцано телешко и свинско месо, покрит с яйце и гарниран с картофи “Пушкин”
350 гр 14.99 лв.

Лангет “Аджика”
Медальони от телешко бон филе, гарнирани със задушени зеленчуци и поднесени с лют доматен сос
350 гр 22.99 лв.

Но това е най-малкото. Предлага ястия най-малко странни за подобен тип ресторант като Кадаиф по Московски???, цедено мляко и пр. Освен това всеки уважаващ себе си ресторант трябва да има форма за заявка през интернет със съответната възможност за капариране. А, бе, като стане въпорс за интернет, направо не мога да се сдържа да коментирам.


 Profile  
 
Сготвено на: 02 Сеп, 2007 5:20 pm Нед 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
MR.LAZY написа:
домашно кълцано телешко и свинско месо


Това ме хвърли в мивката :lol: :lol: Дали го кълцат домашно, или гледат животните по домашному и после ги кълцат???

Апропо, не мисля, че в оригиналния Строганов има кедрови ядки, тоест сигурна съм, че няма. За кадаифа направо не ми се говори, сигурно е рецепта от първата половина на 18 век, преди завладяването на кримските татари? :rthf:

Сериозно казано - аре ако може!


 Profile  
 
Сготвено на: 02 Сеп, 2007 5:26 pm Нед 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
А, знам го този ресторант. Една позната си прави там сватбата... Много тежък интериор, а пространството е малко за прилична сватба (80 човека средно сперед статистиката ;) ). Скъпарско не заради кухнята, а заради интериора (наскоро е реновиран) и местоположението (баш между финансите и икономиката ;) ). Определено, не е нашият тип място... Сега ще пусна в белия списък, нещо не по-малко скъпарско, но мнооого добро :)


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB