Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 18 Апр, 2024 4:35 am Чет

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 37 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2
Message
Сготвено на: 16 Юни, 2008 3:59 pm Пон 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
По ред на коментарите:

kristi написа:
Благодаря за рецептата, само че не знам къде да намеря брашно от просо и време, за да я приготвя.
Бискито я направи с пшенично и пак беше хубава.

Лени написа:
Тук определено ми харесват хората- с добро възпитание, толерантни, с много приятно чувство за хумор (това ценя най-много), но не харесвам строгите правила. Аз винаги съм била за повече свобода - предполага повече креативност и по-лесно боравене с информация.
Именно строгите правила спомогнаха да се запази тази атмосфера. А и не мога да "товаря" модовете с допълнителна работа, след като мога да им я спестя.

kristi написа:
Единственото правило, което намирам за безсмислено, е ограничението да се пускат илюстрации, преди да имаш 50 мнения.
Забраната е за пускане на УРЛ, което не пречи на качването на снимки, а на визуализацията им (това само за справка).

Неведнъж съм казвал, че администрирам 4 форума, модерирам още 1 и пиша в няколко, така че съм навътре с форумския спам и не желая да го допускам.

Междудругото ограничението е 50 поста и 30 дни от датата на първоначална регистрация.


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Юни, 2008 8:25 pm Пон 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 31 Мар, 2008 4:16 pm Пон
Мнения: 605
Location: France
Както и предположих, си има основателна причина. Само не знаех за 30-те дни, но аз вече съм в категорията на можещите, така че Наистина нямам проблеми във форума.


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Юни, 2008 9:17 pm Пон 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 12 Май, 2008 9:52 am Пон
Мнения: 157
MR.LAZY написа:
По ред на коментарите:
[...Именно строгите правила спомогнаха да се запази тази атмосфера. А и не мога да "товаря" модовете с допълнителна работа, след като мога да им я спестя...


E... не ме убеди (например, защото както е казал народа - "покрай сухото гори и суровото"), но има ли значение - в тебе е и хляба и ножа :lol:
За мен резултатът е просто, че по-рядко пиша тук и не мога да илюстрирам или подкрепя с данни постовете си, което от една страна ми действа изнервящо, от друга "опосква" това, което имам да кажа и от трета ограничава другите да видят информацията, която съм намерила, както и източника на информация.

MR.LAZY написа:
Забраната е за пускане на УРЛ, което не пречи на качването на снимки, а на визуализацията им (това само за справка)...

А всъщност какво значение има като крайния резултат е един и същи? Или аз пак съм тъпа и не разбирам...

Е, накрая искам да се извиня, ама съм си много свободолюбива и трудно търпя ограничения, особено такива които не ми се струват солидно аргументирани.


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Юни, 2008 10:06 pm Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Юни, 2006 10:24 am Вто
Мнения: 37
Аз да се присъединя, към всички добри думи казани в предните постове. Тук е много, много приятно място. Само дето чукче четатель, не писатель :P .
Поздрави на всички пишещи хора. Спомням си времето, когато бяхте приютили Меню, а Алеко беше шеф....Давайте все така!


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Юни, 2008 6:13 pm Вто 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 22 Окт, 2006 3:18 pm Нед
Мнения: 303
Location: Кофтинброд
MR.LAZY написа:
Забраната е за пускане на УРЛ, което не пречи на качването на снимки, а на визуализацията им (това само за справка).

Неведнъж съм казвал, че администрирам 4 форума, модерирам още 1 и пиша в няколко, така че съм навътре с форумския спам и не желая да го допускам.

Междудругото ограничението е 50 поста и 30 дни от датата на първоначална регистрация.

Ето защо не мога да кача нищо!Ограниченията в постовете и датата на регистрацията явно не важат.


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Юни, 2008 6:49 pm Вто 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
Дима, причината е друга. Това важи само за новорегистрираните.


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Юни, 2008 10:37 pm Вто 

Дегустатор

Offline
Готви от: 06 Май, 2006 9:26 am Съб
Мнения: 329
Плъгинът, който се ползва за ограниченията е по подразбиране за 10 дни и 10 мнения. Това, че е направен за повече и аз не мога да си го обясня. Да не говорим, че ако реша, мога да оспамя форума за секунди без да се разбере от къде..... Ма като админа е решил така, или се съобразяваме, или му хакваме паролата и си правим, каквото си искаме. Има и вариант да го напием и да си каже сам паролата .... За последното Алеко има вина, че се разсейва !!!!
И ми писна вече - 5 пъти си редактирам менинието, че Лени все не и харесва, как правя правописни грешки ....

Редактирано от Лени: .. дано е наред ...


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Юни, 2008 8:55 am Сря 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Kabal написа:
.... За последното Алеко има вина, че се разсейва !!!!...


Eй, все мен да намесиш!


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Юни, 2008 8:57 am Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 06 Май, 2006 9:26 am Съб
Мнения: 329
Ми кой се е несериозен и няма време .. да не говорим, че ти си наред да черпиш ....


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Юни, 2008 9:53 am Сря 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Окт, 2004 10:37 am Сря
Мнения: 470
Здравейте и от мен. Въпреки, че напоследък изобщо не ми остава време да пиша, поне редовно чета. От съфорумците тук се научих да готвя и тук винаги ми е било най-уютно въпреки, че рядко се обаждам :).

Лек и успешен ден на всички.


 Profile  
 
Сготвено на: 18 Юни, 2008 10:27 am Сря 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Rus0koska написа:
Здравейте и от мен. Въпреки, че напоследък изобщо не ми остава време да пиша, поне редовно чета. От съфорумците тук се научих да готвя и тук винаги ми е било най-уютно въпреки, че рядко се обаждам :).

Лек и успешен ден на всички.


Липсват ни твоите коктейли!


 Profile  
 
Сготвено на: 19 Юни, 2008 9:21 am Чет 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Окт, 2004 10:37 am Сря
Мнения: 470
Алеко написа:
Rus0koska написа:
Здравейте и от мен. Въпреки, че напоследък изобщо не ми остава време да пиша, поне редовно чета. От съфорумците тук се научих да готвя и тук винаги ми е било най-уютно въпреки, че рядко се обаждам :).

Лек и успешен ден на всички.


Липсват ни твоите коктейли!


Благодаря много Алеко. В понеделник трябва да мине защитата на магистърската ми теза и след това обещавам да се активирам :)


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 37 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB