Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 1:47 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 23 мнения ] 
Message
 Рецепта: Лас Вегас
Сготвено на: 17 Сеп, 2008 10:15 am Сря 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 31 Мар, 2008 4:16 pm Пон
Мнения: 605
Location: France
Маца написа:
...Пиле, лимоновия сладкиш изглеждаше гадно, такъв един разпльокан, но наистина по реакциите трябва да е бил вкусен.


Мацо, въпросът е следния - дали наистина е бил вкусен, или ПО СЦЕНАРИИ е тябвало да е вкусен? Все пак това е кино и те са много добри актьори. :) Пробвай френския лимонов сладкиш, може би ще ти е по-лесно след това да гледаш как ядат такъв в Лас Вегас.


 Profile  
 
 Рецепта: Лас Вегас
Сготвено на: 17 Сеп, 2008 11:53 am Сря 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
kristi написа:
Маца написа:
...Пиле, лимоновия сладкиш изглеждаше гадно, такъв един разпльокан, но наистина по реакциите трябва да е бил вкусен.


Мацо, въпросът е следния - дали наистина е бил вкусен, или ПО СЦЕНАРИИ е тябвало да е вкусен? Все пак това е кино и те са много добри актьори. :) Пробвай френския лимонов сладкиш, може би ще ти е по-лесно след това да гледаш как ядат такъв в Лас Вегас.


Kristi, аз хич не обичам лимонови сладкиши, и почти нищо с лимонт (с едно-две изключения). Тъй като, очевидно, не можем да го опитаме, пък и за това е киното/ТВ, можем да си въобразим, че е бил невероятно вкусен.
Аз съм добра с въображението, малкият ми проблем е, като опитам или видя реалните неща. :-?


 Profile  
 
 Рецепта: Лас Вегас
Сготвено на: 17 Сеп, 2008 4:56 pm Сря 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 31 Мар, 2008 4:16 pm Пон
Мнения: 605
Location: France
Маца написа:
...
Аз съм добра с въображението, малкият ми проблем е, като опитам или видя реалните неща. :-?


Това да ти е проблемът, Мацо. Ти поне можеш да си представиш, че ядеш неща, които не обичаш в реалня живот. Аз като не обичам нещо, и George Clooney да си го хапва от екрана и да се облизва, пак няма да ми се прияде. :lol:


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 23 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB