Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 5:31 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 9 мнения ] 
Message
Сготвено на: 15 Окт, 2008 3:40 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 15 Окт, 2008 11:05 am Сря
Мнения: 2
Location: Велико Търново
Първия ред е мястото за студения душ - аз не съм кулинар. :) Поне не от тези, за които си заслужава да говорят хората :roll:

Но за сметка на това съм (из)готвил за вас кратка анкета на бирена тематика. Кога всъщност пие бира нашенецът и има ли наистина разлика във вкуса на светлите пива или всички сме просто маркетингови жертви?

Тези и други предварително ясни отговори се надявам да си потвърдя или опровергая с ваша помощ, разбира се.

Анкетата е, помоему, кратка и приятна. Ако ще ви е интересно, заповядайте на следния адрес:
ВъйВъйВъй. my3q . com/home2/243/dsimov/40498.phtml
:lol:

Приятно попълване на тези, които досега не са знаели какво ще правят през следващите 4-5 минути. ;)

П.С.: За коментари и забележки (дори не по темата) съм на ваше разположение в тази тема.
П.С.2.: Ако който и да е от вас реши след попълване на анкетата, да прати адреса на свои познати, ще ми бъде от огромна помощ. Спосуе болшибо! :)

Поздрави:
Муминтрол Мумин


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Окт, 2008 3:54 pm Сря 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
Здравей и добре дошъл, Муминтрол!

Както се разбра от многобройните ни срещи, ние не само ядем, но и бира пием ;) :cheers:


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Окт, 2008 4:45 pm Сря 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Аз пък отричам твърдо, никаква бира, долу бирата. :lol:
Само дано това не е някакъв трик за събиране на посещения. А иначе, много от нас тук не са професионални кулинари, а предимно любители на кулинарните изкушения.


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Окт, 2008 7:59 pm Сря 
User avatar
Зъл кулинарен модератор

Offline
Готви от: 24 Авг, 2004 6:29 pm Вто
Мнения: 3395
За да няма недоразумения, Муминтрол поиска разрешение за анкетата и то му бе дадено ;)


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Окт, 2008 8:47 pm Сря 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 19 Юни, 2007 12:08 am Вто
Мнения: 1062
Много ми се искаше да попълня тази анкета, но не мога да влезна на посоченият адрес.


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Окт, 2008 11:34 pm Сря 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Има два излишни интервала, които трябва да махнеш.

Попълних анкетата. Има обаче един въпрос, на който не мога да дам искания от мен отговор - онзи за пластмасовите опаковки. Ненавиждам ги, но няма опция "не искам такива" или нещо от сорта.


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Окт, 2008 8:59 am Чет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
И 5ти въпрос: "От какъв тип магазин пазарувате най-често?"
какво да пазаруваме - бира или по принцип?

Въпроси 8 - 12 липсва "препоръка на приятел" :)

И на въпроси от 13 насетне би трябвало да има "не съм виждал", "не консумирам", най-малкото защото в първите въпроси фигурира този отговор.

Извинете, заглавичках се леко.


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Окт, 2008 10:51 am Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 15 Окт, 2008 11:05 am Сря
Мнения: 2
Location: Велико Търново
Многодаря за конструктивната критика.

Ами... Алеко, прав си за пластмасата. Ще го имам предвид при следващата анкета, но като знам колко занимавка ми струваше тази и колко тепърва ми предстои, си мисля да няма следваща :)

Маца... ами да карам наред.
Значи не става дума за въртене на посещения, защото сайта, който ползвам е за създаване на онлайн запитвания, печели от предлагането на платени екстри и услуги към анкетиращите, които го ползват за работа и за никого няма значение повече или по-малко са посещенията. Е, аз си ползвам дървената, безплатна версия, естествено :) :) :)

При 5-ти въпрос... понеже никой от познатите ми не ходи до отделен магазин да си пазарува специално бирата приех, че магазин, от който се купува бира и магазин, от който се пазарува по принцип, обикновено са едно и също място.
Ето, за препоръка от приятел не се бях сетил. ;) Тук ме хвана :)
А за 13-ти насетне... Е – оставил съм празни текстови кутийки, от там нататък няма граници за човешкото въображение :D (макар че при обработването на резултатите ще ми е по-лесно ако хората горе-долу се придържат към въпросите)

Благодаря на включилите се. Дано продължава в същи дух :)
(между другото приятелката ми е начинаещ кулинар с огромен потенциал... Жалко, че не мога да я придумам да се пресрами да пише във форумите – общо взето й вдъхвате респект със споделените опит и рецепти)
:)


 Profile  
 
Сготвено на: 16 Окт, 2008 11:28 am Чет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Както казах, това моето си е деформация, нищо лично. :)
Приятелката ти да не се стяга, ами да почне да пише, коментира и прочие. То и аз 3 месеца само четох докато се престраша, но после не могат "ма спрат" :) .


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 9 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB