Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 3:39 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 23 мнения ] 
Message
Сготвено на: 04 Апр, 2011 10:58 am Пон 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Lidl, Lidl.....
Забравих аз да си споделя тук, че най-сетне стигнах до софийския такъв.
Как да кажа - колебливи са ми впечатленията.
Наистина си е едно квартално магазинче, в моя квартал имам по-добре зареден за някои неща магазин.
И да, наистина е много по-добър от гръцките такива магазини. И аз като Биски установих сирената, и двата пъти си купих сирена и изобщо не съжалявам. Намерих и читави немски колбаси, но на изобщо не-лидлски цени:)
Кроасаните наистина са страхотни, най-вече заради цената, защото такива кроасани знам и на други места, но са поне 2-3 пъти по-скъпи. Шоколадите също са ОК. Явно ще минавам и през него, макар и не за ежеседмично пазаруване, но има 2-3 неща, които Ники харесва - замразения пангасиус на прилична цена и два полу-фабриката - Кордон Бльо и Панирани рибни филенца, които са на изключително прилични цени. Тъй като минавам покрай него около веднъж на 10 дни може би ще пазарувам някои неща, но както каза и Лудетина, не ми удовлетворява всички нужди. И, МД, една тема именно за тези нужди да направим - кой магазин удовлетворява всички нужди? От къде се купува риба в София, Пловдив и други градове. Или пък телешко от сукалче?:)


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 23 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB