Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 12:04 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 21 мнения ] 
Message
Сготвено на: 30 Апр, 2005 5:26 am Съб 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 12 Окт, 2004 11:22 pm Вто
Мнения: 88
Location: USA
Аз не съм сериал-следящ тип , но този е любим и на мен и на мъжа ми! Не го следях по телевизията, а гледах по един сезон наведнъж от видеотеката като излезне на ДВД. Много ми е тъжно че свърши!
Мисля че сериала засяга много наболяли въпроси, които всеки от нас в една или друга степен си е задавал по някое време през живота си. Въпроси за самотата и необходимостта/невъзможността да си намерим партньор в живота, въпроси свързани с секса и човешките отношения в една връзка. Мисля че да бъде наречен курвенски е плъзгане по повърхнотта. Сигурно има хора които се чустват дискомфортно от количеството сексуалност в сериала, или пък тематиката им се стува скучна и далечна, уважавайки тяхното мнение бих им препоръчала да не го гледат.


 Profile  
 
Сготвено на: 30 Апр, 2005 9:27 am Съб 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Окт, 2004 10:37 am Сря
Мнения: 470
Jasen написа:
Коя от героините най-много ти харесва и мислиш ли, че подобно поведение често се среща в ежедневието?



Героинята на Сара Джесика Паркър - Кари Брадшоу. Тя най-ми пасва като характер. На другите характерите им са прекалено крайни, докато нейният образ е най-балансиран. И мисля че нейният е най-вероятно да е срещне. На другите 3 героини не мисля че може да се срещне често човек с такъв характер


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 21 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB