Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 17 Апр, 2024 2:57 am Сря

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 
Message
Сготвено на: 29 Дек, 2005 9:55 am Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 10:19 pm Нед
Мнения: 120
Location: София
Добре де, нека някой да ми обясни какво толкова му харесвате на този смешник?


Да, той си е смешник....като клоуните в цирка и т.н. Въпреки, че предпочитам Чарли Чаплин пред чичко Луи, мога само да добавя, че и той си има своите находки...аз например изобщо не разбирам скечовете на Мистър Бийн или на Джим Кери, но както се казва .. въпрос на вкус.

А и темата беше доста далече от комедията...
Та, въпроса беше за кулинарията като изкуство. Защото тя си е такава, и който влага такава идея в готвенето, той успява да достигне кулинарните вълшебства. Наистина в този забързан и зает ден често се случва да се готви по задължение, но въпреки всичко, както всяка работа, така и в тази, човек трябва да умее или поне да се постарае да се концентрира и да вложи себе си в това, което прави... другия вариант е просто да не го прави.
Знам, че това не е най-приятния момент в тази част от семейния живот, но ако не го правиш с удоволствие, тогава какво правиш с удоволствие в къщи?!
Защото моето верую е, че човек трябва да прави тези неща, които му доставят удоволствие и удоволетворение и ако има неща, които не са ни приятни, то трябва да намерим начин да ги направим такива или някой, който да ги прави с удоволствие.
А когато става въпрос за изкуство, това е задължително. На сила изкуство не става!


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB