Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 2:54 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 
Message
Сготвено на: 02 Юни, 2004 2:16 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 02 Юни, 2004 2:00 pm Сря
Мнения: 2
Location: Бургас
Аз съм Тони.Нов потребител съм и случайно попаднах на сайта ви,но ще се радвам взаимно да си помагаме в това нелеко занимание,каквото е кулинарията. :) Не съм много веща в това дело,но съм и понаучила доста неща и то основно от свекърва ми,която е страшно търпелив човек(може и да споделя нещо-ако се сетя за грамажите,защото тя слага всичко на око) :roll:Иска ми се да има повечко хора-защото тогава има и повечко идеи,но вярвам че сайта ще си намери стопаните- :lol: Предлагам и анкета .


 Profile  
 
Сготвено на: 02 Юни, 2004 3:09 pm Сря 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:09 pm Нед
Мнения: 1613
Location: София
Тони, добре дошла! Права си, че кулинарията е трудна и малко неблагодарна работа, но пък е приятна! А най-приятно е, когато е споделена със съмишленици :D
Давай рецепти от твоята търпелива свекърва - такива са рядкост и са цяло съкровище! И ние ще готвим на око, пък каквото стане.
А - можеш да прикачваш анкети към темите си.


 Profile  
 
 Рецепта: Кулинарията
Сготвено на: 02 Юни, 2004 11:05 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 10:19 pm Нед
Мнения: 120
Location: София
Hi! Че кулинарията е трудна работа е ясно, но че е неблагодарна...бих поспорил...работил съм като готвач и знам, че доста хора се правят на интересни, но пък като правиш нещата от сърце и с желание...просто благодарността им ще я прочетеш в очите... А за рецептите...от старите книжки, или от тайните тетрадки на свекърви, мама и баба ще има специален раздел в нашия сайт...


 Profile  
 
 Рецепта: Re: Кулинарията
Сготвено на: 02 Юни, 2004 11:45 pm Сря 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:09 pm Нед
Мнения: 1613
Location: София
Е, имах предвид, че шедьоврите изчезват яко дим! Обаче си прав за благодарните очи. Това изкуство поне прави хората щастливи, макар и за кратко! И някак ги сближава, и изпадат в необяснима споделена и сбижаваща еуфория след едно наистина добро гурме-похапване. Абе струва си да поработи човек за това :D


 Profile  
 
 Рецепта: Еуфория
Сготвено на: 02 Юни, 2004 11:55 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 10:19 pm Нед
Мнения: 120
Location: София
Зависи все пак от гледната точка и то количеството любов, която си вложил... например, когато готвиш нещо без желание, след тежък напрегнат ден, или просто защото ти е задължение...тогава наистина става една неблагодарна работа...


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 5 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB