Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 12:57 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 2 мнения ] 
Message
 Рецепта: Търся съвет!
Сготвено на: 12 Май, 2008 2:09 pm Пон 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 20 Яну, 2007 7:56 pm Съб
Мнения: 2
Здравейте, имам едно куфарче с ножове на Солинген- с 22 части, подарък от дъщеря ми. Искам да ВИ попитам дали можете да ми дадете идея къде бих могла да ги продам?Не са ми необходими, а ми трябват пари за нещо друго. Писах обяви за продажби по сайтове за продажби, но понеже са скъпи - няма желаещи. Ще съм ВИ много благодарна ако успеете да ме насочите. В заложни къщи също не ги искат.


 Profile  
 
 Рецепта: Re: Търся съвет!
Сготвено на: 12 Май, 2008 8:00 pm Пон 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
kapris написа:
Здравейте, имам едно куфарче с ножове на Солинген- с 22 части, подарък от дъщеря ми. Искам да ВИ попитам дали можете да ми дадете идея къде бих могла да ги продам?Не са ми необходими, а ми трябват пари за нещо друго. Писах обяви за продажби по сайтове за продажби, но понеже са скъпи - няма желаещи. Ще съм ВИ много благодарна ако успеете да ме насочите. В заложни къщи също не ги искат.


Може би трябваше да обясните какви са тези ножове, ако не можете да приложите снимка.
За да се заинтересува някой, той трябва да има информация първо- какво точно съдържа този комплект, защо са 22 бр., еднакви ли са, за сервиране ли са или за приготвяне на храна, от какъв метал са, както и други подробности от такъв характер.
И второ- каква цена сте си определили вие. Струва ми се, че им искате прекалено много, за да ви отказват отвсякъде.
Понятието "Куфарче с ножове" на практика не дава никаква информация, освен че има куфарче... :)


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 2 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB