Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 8:29 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 7 мнения ] 
Message
Сготвено на: 17 Май, 2006 12:21 pm Сря 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
По съвет на Mr Lazy споделям за единствения многократно проверен китайски ресторант. Намира се в едноименния хотел на "Славянска" даже съм учудена, че тук в списъка го няма. Много пъти сме ходили там по семейному и единственият забелязан проблем е препълнеността в обедните часове - нормално в района е фрашкано с офиси. Порциите са огромни, вкусни са, поне според мен и според половина, който от този ресторант се запали по китайското като такова :mrgreen:. На всичкото отгоре стигат и за обяд и за вечеря, защото досега не е имало случай да ги изядем. Цените за такива количества са повече от нормални. Още не съм пробвала любимото пиле с лимон обаче, не мога да надживея младежките си спомени от това ястие. от сигурен източник знам, че и този в София-прес по-надолу по улицата е добър, но още не сме го пробвали. Там сервирали и "половин порции", за да не се налага да си носиш вкъщи, ама ние нали сме си лакомички... :mrgreen:


 Profile  
 
Сготвено на: 17 Май, 2006 12:31 pm Сря 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Напълно подкрепям мнението на КП! Това е единият от двата китайски ресторанта, в които ходим (другият е известният на мнозина тук срещу Руската черква). От време на време си взимаме и само за вкъщи.


 Profile  
 
Сготвено на: 19 Май, 2006 5:03 pm Пет 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:09 pm Нед
Мнения: 1613
Location: София
Ще бъде посетен! За този срещу Руската гласувам с две ръце. Добър е Китайският /под него има сексшоп :lol: - за ориентация го казвам/ на Ботев, съвсем близо до Петте кюшета, пилето им с лимон е прекрасно. От Софияпрес не съм никак очарована. От него всички конферентни зали в сградата миришат на стара мазнина.


 Profile  
 
Сготвено на: 19 Май, 2006 5:06 pm Пет 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:09 pm Нед
Мнения: 1613
Location: София
Ще бъде посетен! За този срещу Руската гласувам с две ръце. Добър е Китайският /под него има сексшоп :lol: - за ориентация го казвам/ на Ботев, съвсем близо до Петте кюшета, пилето им с лимон е прекрасно. От Софияпрес не съм никак очарована. От него всички конферентни зали в сградата миришат на стара мазнина.


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юни, 2006 2:22 pm Чет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
От този ресторант - Славянска Беседа, може да се поръчва онлайн.
:P


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юни, 2006 2:28 pm Чет 
User avatar
vertically challenged

Offline
Готви от: 27 Мар, 2006 2:02 pm Пон
Мнения: 1645
Location: София
Ей това е много ценна информация, мерси много, IPA! :P


 Profile  
 
Сготвено на: 15 Юни, 2006 2:37 pm Чет 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 9:41 pm Вто
Мнения: 2213
Моля, няма защо. ;)


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 7 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB