Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 4:10 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 19 мнения ] 
Message
Сготвено на: 11 Юни, 2008 7:31 pm Сря 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
Meg написа:
Аз лично не намирам нищо интелигентно в лавирането по супермаркети... За мен е истински тормоз, че трябва да обикалям нколко вериги за, да намеря прости на глед неща; да не говорим за липсата на диетични щандове или слабото им зареждане на повечето места. Може би ако човек има време, не хвърля толкова нерви... Лично за себе си бих желала или да имам под ръка голям и наистина добре зареден с храни (а не с полуфабрикати и "прахчета") магазин, или поне възможността да поръчвам он-лайн нещата, които ми трябват... В София придвиждането (и особено пъркирането) до съответните магазини, колкото и близко да са, си е изпитание, което не оправдава разликите в цените за малко домакинтсво със скромни стомашни пространства...


:) Нали се сещаш, че дори и София е в България, с всички произтичащи от това неприятности или неудобства. Това, за което пледираш си е чиста утопия в България, независимо от това, че в много други страни отдавна са го постигнали.
Може би, някога и у нас...


 Profile  
 
Сготвено на: 12 Юни, 2008 4:48 pm Чет 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 05 Дек, 2007 2:22 pm Сря
Мнения: 16
телец написа:
Като говорим за пазар-търся цветоулавящи кърпички-няма внос, а ми трябват отчайващо-правя супа от тях! Някой да знае, къде ги има?

В Метро има от месец-два Dr. Beckmann ако търсиш същото.

По темата: за съжаление не съм толкова богат да купувам евтини стоки. Почти всички свършват директно в кофата. Да не говорим за "храни" от типа на кисело мляко за 30-ина стотинки.

Поздрав!


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 19 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB