Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 7:00 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 
Message
 Рецепта: Eнотека Уно
Сготвено на: 16 Авг, 2007 2:57 pm Чет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
Хм, и аз бих се колебала, но съвсем мъничко. Т.е. много са малко за мен минусите. И аз съм от "служебните" посетители там - винаги обаче сме в градината :) (ако, е кучи студ навън, имаме други предпочитания за ресторанти). За мен всичко си е както трябва да бъде (а, бизките ми и особено мъжа ми вече не искат да излизат по заведения с мен, защото вечно съм имала претенции, особено за обслужването :x ) Храната е добра. Рибите наистина са прясно уловени, не замразени, и това обяснява цената. Обслужването винаги е задоволявало колегите-чужденци и мен. Вината са скъпи, но качествени. Всички ястия са си изкушение, включително десертите - добре, че преди време ги отказах тотално. Определено не е място за среща с приятели. Но за бизнес обеди и вечери на високо ниво, мисля че е отличен.
Първият УНО на Раковска си е все така добър, въпреки че интериора може да не допадне на всеки. Обслужването е на нужното ниво, за мен усещането винаги е приятно там, все едно се завръщаш в стар, шикозен ресторант, в който всички те познават (въпреки, че никой не ме познава!). Виж, напоследък ми е по-трудно с ресторянтите, заради промяната на хранителния режим, но има места, където са готови да се съобразят...


 Profile  
 
 Рецепта: Eнотека Уно
Сготвено на: 19 Авг, 2007 11:18 pm Нед 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
В Енотеката съм бил два пъти, все канен от приятели с доста по-големи финансови възможности.

Моите 5 стотинки по темата: Префърцуцня!


 Profile  
 
 Рецепта: Eнотека Уно
Сготвено на: 20 Авг, 2007 9:46 am Пон 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Алеко написа:
В Енотеката съм бил два пъти, все канен от приятели с доста по-големи финансови възможности.

Моите 5 стотинки по темата: Префърцуцня!


Аз само 2 стотинки ще дам: Прав си.
Всички казват, че в градината било хубаво, но се съмнявам, че ще дотичкам до там, предвид цените и личните ми впечатления.


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 4 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB