Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 12:16 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 
Message
Сготвено на: 29 Авг, 2007 10:06 am Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
Маца, ами салатите бяха по окло 250 гр и между 3,50 и 4,50 основно, гарнитурките баха по 4 лв, основните... според зависи - видях кило младо прасенце за 26 лв. - но ми се стори съвсем разумна цена, по "стандартните" месца бяха по окло 13 лв. Десертите бяха между 3 и 4 лв. За пиенето не обърнах внимание, понеже не пия. Прословутият каймак беше 8 лв.
За 3 салати, един каймак, една плескавица, три гарнитури, една питка, три малки бири и един фреш - сметката беше малко над 50 лв. Сравнено с други места за това количество е малко скъпичко, но качеството, обслужването и обстановката определено оправдаваха цените, че и отгоре :) С удоволствие оставихме 15% на сервитьора, много беше точно момчето :)


 Profile  
 
Сготвено на: 29 Авг, 2007 11:45 am Сря 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Meg написа:
И ние снощи бяхме "при Миро" :)
Чудно място за "ядене и пиене", както го определи съпругът ми! Дори за вегетарианци и вегани има достатъчно богат избор!!


Шъ мЪ извиняваш, но да отидеш като вегетарианец или веган при Миро си е направо кощунство и пилеене на време и пари! :mrgreen: А хората чакат на опашка за свободна маса!


 Profile  
 
Сготвено на: 29 Авг, 2007 1:48 pm Сря 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
Пък и ти! Беше жест към съпруга :) Салатки сервират навсякъде, какво щеше да ми коства да е "при Миро"?! Ама хубави месца не навсякъде правят, а моят любим без мръвка на масата не седя (аз компенсирам ;) ) Пък се оказа, че там и компании със "смесени" хранителни предпочитания ще се чувстват много добре, което си е един голям плюс според мен :)


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 6 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB