Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 10:49 am Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 
Message
Сготвено на: 02 Сеп, 2007 5:59 pm Нед 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
Сетих се за това място по повод едно съобщение в "дъра-бъра". Бяхме там за рождения ми ден, а и колеги чужденци съм водила. Изключително сме доволни :) В най-високия ценови клас е (вечеря за двама - салата, предястие, основно ястие, десерт, средно-скъпо вино - 150 лв), но човек знае за какво плаща. Обслужването е на много високо ниво, менюто не е дебело като Библията, но нещата в него са подбрани и невероятно приготвени. Порциите не са нито големи, нито малки - точно калкото човек да хапне добре без да преяжда. Десертите са божествени :facelick: Храната е лека, продуктите - подбрани. Интериорът - вижда се отлично на уеб-сайта, както и менюто, между другото. Могат да се правят резервации онлайн, като системата връща потверждение. Единственият минус е, че е харесвано и от определен кръг "добре облечени бизнесмени" и понякога могат да ви отменят резервацията, за да угодят на същите...
Имат страхотен сайт, ама нещо не са го направили видим за търсачките и сега не мога да открия. Е, поне контактите са това:
Classic Gourmet club е в София, бул. Стамболийски 17
телефон: 980 74 78, 980 74 77, 088 7777 464


 Profile  
 
Сготвено на: 02 Сеп, 2007 8:48 pm Нед 
User avatar
Site Admin

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:02 pm Нед
Мнения: 4689
Location: София
Meg написа:
...и понякога могат да ви отменят резервацията, за да угодят на същите...
Направи ли няокй ресторант такава гавра с резервацията ми, просто заминава в черния списък. Нали все пак затова се прави резервация или греша?


 Profile  
 
Сготвено на: 03 Сеп, 2007 12:58 pm Пон 

Дегустатор

Offline
Готви от: 13 Авг, 2007 12:50 pm Пон
Мнения: 466
Имаш основание, но този тип висок клас заведения се броят на пръстите на ръцете в София и се издържат точно балгодарение на "добре облечените господа", а не на тикава като мен, дето ги посещават 3 пъти в годината. Ако правех да кажем по 8 и нагоре посещения годишно за поне 3-ма души, и за нас винаги щеше да има маса...


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 3 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB