Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 17 Апр, 2024 2:39 am Сря

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 18 мнения ] 
Message
 Рецепта: Сос Болонез
Сготвено на: 14 Юли, 2005 7:28 pm Чет 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
ludetina написа:
Радвам се ,че на малкия Шампион толкова му се услажда любимото сосче.. :) .
Приемам забележката, за количеството на доматите и за захарта.Истината е, че и аз понякога слагам повечко домати,особенно, ако гладниците са повече,а що се отнася до киселинноста на доматите..имам лошия навик да си мисля ,че щом аз знам нещо -всички го знаят и даже все едно мислят едно и също като мен.. :roll: т.е след като аз слагам на доматените манджи понякога захар.. под подразбиранете целия свят прави така.. :P :)


:) :) :) Винаги съм се пазил от този лош навик - да си мисля, че всички трябва задължително да знаят това, което и аз знам.
Когато пиша мнения или рецепти в интернет-пространството за мене е закон да се съобразявам с най-неопитните и най-начинаещите, макар че това доста често води до твърде обширни и доста досадни описания и обяснения, че даже и нравоучения, понякога с менторски тон. :cry:
Но така или иначе, този, който знае много ще прости тези отклонения, а този, който не знае пък ще бъде твърде благодарен за точните, ясни и навременни съвети.
Винаги съм казвал, че пиша в интернет преди всичко, за да бъда полезен на хората, които се учат и нямат достатъчно опит.
И твърдо съм убеден, че тези, които знаят и могат не трябва да държат знанията си скрити и само да се гордеят с тях, а трябва да ги раздават на максимално много хора. Интернет е идеалното място за това.
А животът е твърде къс, за да пазим и крием знанията си само за собствено удовлетворение и гордост...
Поне аз така мисля.


 Profile  
 
 Рецепта: Сос Болонез
Сготвено на: 09 Май, 2007 1:44 pm Сря 
User avatar
Дегустатор

Offline
Готви от: 22 Окт, 2006 3:18 pm Нед
Мнения: 303
Location: Кофтинброд
Хм,имала съм тотален съмишленик! Освен, че не мисля да ги пазя за себе си, обичам да предавам точните и подробни рецепти. Не ми е никак приятно, когато най-после получа някоя заветна и дълго преследвана рецепта, тя да се окаже пълен буламач, защото някои предпочитат да са "неповторими".


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 18 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB