Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 9:53 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 9 мнения ] 
Message
Сготвено на: 28 Фев, 2012 10:47 am Вто 



....Е, нали знаеш на лекарите и адвокатите не може да им се търси кусур – те не са професионалисти а ПРАКТИКАНТИ.....имат практика и практикуват цял живот....дори и бизнесът им се нарича Практика по целия свят....


  
 
Сготвено на: 28 Фев, 2012 5:34 pm Вто 
User avatar
Шеф (Chef)

Offline
Готви от: 21 Фев, 2007 1:12 pm Сря
Мнения: 1760
Location: София
Относно белия пипер - за мен белият пипер има съвсем различен аромат и вкус от черния, да и двата са люти, и двата са пипер, кръгъл, на зърна, но ми се различават. И определено по различен начин стоят в различните ястия.
Кетчуп - сигурна съм, че с кетчуп вероятно сосът ще "простее" за изисканите ресторанти, затова благодаря за допълнението за гладкия доматен сос.


 Profile  
 
Сготвено на: 29 Фев, 2012 12:27 am Сря 
User avatar
Готвач

Offline
Готви от: 04 Яну, 2005 6:09 pm Вто
Мнения: 1172
Location: Пловдив
Kumara написа:
....Е, нали знаеш на лекарите и адвокатите не може да им се търси кусур – те не са професионалисти а ПРАКТИКАНТИ.....имат практика и практикуват цял живот....дори и бизнесът им се нарича Практика по целия свят....


Ха,ха, "практикант" значи просто "занаятчия", а и при занаятчиите има кадърни и некадърни и ако попаднеш на некадърен тенекеджия, нвапример, просто ще го "благословиш" за нахалос дадените пари и толкова. Но, ако това е лекар, божем, а още повече кардиохирург, просто ще ти се наложи постмортем да го благославяш за "кадърността" му.
Благодаря ти, много ме развесели с това твое разсъждение, не бях поглеждал на нещата от такава гледна точка... :lol:


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 9 мнения ] 

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB