Моят Кулинар Вход | Регистрация
В момента е 16 Апр, 2024 11:48 pm Вто

Всички времена са UTC + 2 часа




Post new topic Reply to topic  [ 31 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2
Message
 Рецепта: Бърза диета
Сготвено на: 11 Юли, 2005 2:52 pm Пон 

Гур(у)ман

Offline
Готви от: 23 Мар, 2005 10:57 am Сря
Мнения: 5234
Рениета написа:
Biskvitka, има начин да ям и по 5 пъти! Не е там проблема! Просто обичам по-пикантни храни. Аз съм зодия Телец, а те са чревоугодници! Нали знаеш, всички храни, които изглеждат добре - са забранени! Днес ми е вторият ден от тази диета, набивам прасковки /по-зелени/ и знаеш ли, че не чувствам глад. Пък и застоялият начин на живот /ако може да се нарече застоял отпускът по майчинство/, не е като да съм на работа. Чувствам се много добре /поне засега/. Между другото вчера установих, че за 1 месец съм свалила 2 кг с това хранене само вечер. Абе УМРЕЛИ ОТ ГЛАД НЯМА !!! :mrgreen:
Колкото до изнервените жени по време на диета - не е вярно! Намират си поводи да нервничат. Поводът не е, че са гладни, причината е друга-а-а!!! Търсете, мъже!!!! Търсете истинската причина!


Кво да търсим?! Хората са го казали, специално франсетата: Cherchez la femme!


 Profile  
 
 Рецепта: Бърза диета
Сготвено на: 22 Юли, 2005 1:31 pm Пет 

Дегустатор

Offline
Готви от: 02 Юли, 2005 3:36 pm Съб
Мнения: 10
Location: София
Точица, бъди винаги здрава, щастлива, мангизлива и т.н. Диетата е прекрасна и дадесвоите резултати. За 10 дни /като не съм се придържала много строго/ свалих 6 кг. Продължих след това да се въздържам от някои по-мазни храни, теглото се запазва. Но зеленият чай е неотлъчна прибавка към менюто ми. Една вечер си позволих китайска храна, наследващият ден бях отново само на зелен чай - проблеми никакви. Теглото остава. Това е единствената диета, която НАИСТИНА ДЕЙСТВА!!! :lol: :mrgreen:


 Profile  
 
 Рецепта: Бърза диета
Сготвено на: 22 Авг, 2005 3:33 pm Пон 
User avatar
Почетен член

Offline
Готви от: 30 Май, 2004 4:09 pm Нед
Мнения: 1613
Location: София
Много се старая точно така да бъде :lol: и се радвам, че се чувстваш добре! Леле, какви глупости съм писала преди година... Това, че аз си гладувам, не е причина вие да се вживявате, хора! Та кога ще хапнем заедно?


 Profile  
 
Покажи мнения от преди:  Сортирай по  
Post new topic Reply to topic  [ 31 мнения ]  Към страница Предишна  1, 2

Всички времена са UTC + 2 часа



Подобни теми


Кой търси в готварската книга?

Рецептата се разглежда от: Нито един шеф-готвач и 1 гост


Не можете пускате нови теми
Не можете отговаряте на теми
Не можете редактирате мненията си
Не можете триете мненията си
Не можете прикачвате файлове

Търсене:
cron
Готвим с помощта на phpBB